Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86 En Kolay Biçimce İngilizcenizi Geliştirin!,

En Kolay Biçimce İngilizcenizi Geliştirin!


İngilizcenin önemini artık konuşmak sanırım anlamsız. Günümüzde bir çok insan ingilizceyi bitirip artık üçüncü hatta dördüncü dili öğrenmeye başlıyor. Siz daha başlardaysanız moraliniz bozulmasın, ingilizcenizi geliştirmek aslında çok da zor değil. Gerekli kaynak ve programlı bir çalışma ile bu mümkün. Bir çok kişi şuanda zaten gerek okul hayatından gerekse çevresel faktörler ile temel seviyede ingilizce biliyor. Geriye kalan en önemli şey kelime haznenizi geliştirmek. Ne kadar çok kelime bilirseniz ingilizcenizde o kadar ilerliyor. Çünkü  gramer dediğimiz şeyi . zamanla öğrenmek daha kolay. Bizim en önemli tavsiyemiz kelime haznenizi geliştirecek pratikler üzerinde durmanızdır. Sıfırdan İngilizce Öğrenmek için tavsiyeler yazımız size yardımcı olacaktırŞimdi isterseniz ingilizcenizi nasıl geliştirebilirsiniz. Buna bakalım;


1. İngilizce dilinde filmler izleyin, kitaplar okuyun, karikatürler inceleyin.

İngilizce öğrenmenin diğer bir püf noktası da çevrenizdeki algıları sürekli bu dile bağlayarak analitik şekilde düşünmektir. İngilizce dilince filmler izleyerek, kitaplar okuyarak ve karikatürler inceleyerek kendinizi başlangıç için bir hayli geliştirebilirsiniz. İnternet ve basım ortamında yeteri kadar kaynak bulmanız mümkün olduğu için; film, kitap veya karikatür aramak için çok fazla uğraş sarf etmenize gerek yok. Gerekli PDF kaynakları ile çalışmanız mümkün. İlk olarak basit kaynaklar ile başlayın örneğin, ilk okulda bize ilk olarak cin ali serisini okuturlardı. Sonra daha zor olan kaynaklara doğru ilerleyin ve bunu bir program içinde yapın bu aşamaları geçmeden drekt zor kaynaklara geçerseniz başarılı olmaz ve motivasyonunuzu kaybedersiniz. Sıfırdan kendi kendine İngilizce öğrenmek için kitap Önerileri2. Teknolojik aletlerinizin dilini değiştirin.

Birçok kişinin aktif olarak kullandığı yöntemlerden biri olarak varsayabiliriz. Basit gözükmesine rağmen son derece etkili bir yöntem. Cep telefonunuzun, tabletinizin veya bilgisayarınızın dilini değiştirerek; öğrenim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Aynı şekilde sosyal medya hesaplarınızın ana dilini de değiştirmeniz mümkün ve basit. Bu yöntem çok basit gibi gelebilir ama etkilidir. Bir ülkeye gittiğinizi düşünün zorunlu olarak. Çevrenizdeki insanlar hangili dili konuşuyorsa mecburen o dili hızlı bir şekilde çözmeye başlıyorsunuz. Bu yöntemde buna benziyor. İlk olarak zorlansanız bile vaz geçmeyin ve ısrarcı olun zamanla o cihazın diline hakim olursunuz ve buda dili öğrenmeye başladığınızın en büyük kanıtıdır. 


3. İngilizce kurslara katılın.

Bu yöntem en klasik ve en maliyetli yöntemdir. Eskiden beri kurslara bir çok kişi gidiyor, başarılı olanda var başarısız olanda var. Tabiki her işte olduğu gibi bunda da başarı kriteri sizin istek ve azminize bağlı. Artık günümüz koşullarında değişiklikler olduğu için ben klasik sınıf eğitimden ziyade online kursları daha çok tavsiye ediyorum. Hem maliyeti düşük hemede sizi bir zaman aralığında çalılmak zorunda bırakmıyor. İzmirde ingilizce kursu - En iyi ingilizce kursu hangisi ?4. Mobil uygulamalar kullanın.

Gelelim bu listede benim en etkili olarak gördüğüm  yönteme bir uygulama ile çalışma yöntemi. Bunu sadece ben değil milyarlarca kişi ön görmüşki günümüzün en popüler telefon uygulamaları, sosyal medya uygulamalarından sonra yabancı dil uygulamarıdır. Ortada mutlak bir başarı olmasa bu denli çok örnek ve bu denli çok indirme olmaz. Kullanıcı yorumlarına bakarsanız onlarında bunu desteklediğini görürsünüz. Uygulama kullanmanın bir çok avantajı var, şayet kullandığınız uygulama gerçekten iyi bir uygulama ise bunun arkasında bu işi uzun süredir yapan, eğitimcisinden yazılımcısına kadar geniş bir kadroya sahip olan bir ekip oluyor. Bu ekibin işi size bu uygulama ile dil öğretmek olduğunu düşününce başarılı olmaları çok normal. Programınız belli öğreneceğiniz şeyler ve nasıl öğretileceği belli, alıştırmalarınız buna göre hazırlanmış ve yıllar süren deneyimler ile uygulamanız kusursuz hale gelmiş, bence bu gerçekten mükemmel bir fikir. Üstelik nerde ve nasıl çalışmak istediğinizde size kalmış. Uygulama seçerken size tavsiyem bilindik markaları ve özellikle ücretli olanları seçin. Unutmayın bir yerde ücret yoksa pazarlanan şey sizsinizdir. Bedava peynir sadece fare kapanında olur ve bu devasa şirketlerin devasal ciroları var peki bunu bedava program ile nasıl yapıyorlar..... En İyi İngilizce Öğrenme İOS Uygulamaları | En İyi İngilizce Öğrenme Android Uygulamaları

Mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamalar oldukça çeşitli olduğu için sizlerle en yararlı olanlarını paylaşmak istedik. Bunlardan bazıları:

  • eLLC
  • Rosetta Stone
  • Memrise
  • Abba


5. Sabırlı olun!

Belki de en önem vereceğiniz kural bu olmalı. Sabrınız olduğu sürece, her şeyi başarmak için harekete geçebilirsiniz. Kendinize küçük hedef ve planlar yapın, uygulamak için yola koyulun. Günlük hayatta En çok KULLANILAN İngilizce Kelimeler ve Cümleler


Örneğin ilk başlarda hedefiniz günlük 5 kelime ezberlemek iken, gün geçtikçe bu sayı 20, hatta 30'lara kadar çıksın. 

  • Günlük düzenli olarak plan ve hedefleriniz olsun.
  • Yeni öğrendiğiniz kelimeleri muhakkak not alın.
  • İngilizce müzik dinleyin.


eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

İngilizce öğrenmenizi hızlandıracak bilimsel öneriler.
İngilizce öğrenmenizi hızlandıracak bilimsel öneriler....
Evde İngilizce Öğrenmek İçin Tavsiyeler
Evde kendi kendinize İngilizce öğrenmek istiyorsanız dil uzmanlarının hazırlamış olduğunu tavsiyeleri okumalısınız....