Yüzmeyi öğrenmek istiyorsan suya girmen gerekir. Yabancı dil öğrenmekte aynen böyledir.


Nasıl ki yüzme ile ilgili bilgilere sahip olmak, yüzebilmek için yeterli değilse, yabancı dil öğrenmede de sadece gramer ve kelime bilgisi yeterli değildir, o dilde pratik yapmak zorunludur. eLLC ilk dersten itibaren özenle hazırlanmış kelime ve cümlelerle size sürekli pratik yaptırarak o dili kalıcı bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

ellC
ellC nasıl öğretir

Yapılan Bir Araştırmaya Göre


İnsan sesleri ve onlar ile ilişkili renk, koku, duyguların hepsi biz farkında olmadan zihnimize kaydedilmektedir. Beyin bu veriler üzerinde "aynı"," farklı", "...öyleyse…’ mantığını kullanarak duyduğu seslerden oluşan sistemi, yani dilin şifresini çözer. Bir süre sonra bize söylenenleri anlamaya, sonra da konuşmaya başlarız. eLLC Sistemde de eğitim bu süreçleri takip ederek ilerler.

Peki eLLC Sistem Tam olarak Nasıl Öğretiyor ?

Özenle hazırlanmış eğitim sistemimiz ile, önce size basit kelimeleri öğreteceğiz, daha sonra bu kelimeler, cümlelere daha sonrada konuşmalara dönüşecek. Şimdi Portekizce bir kaç kelime öğrenmeye ne dersiniz ?

 

Örnek öğrenme sürecinde de görüldüğü gibi önce kelime ve ifadeler tanıtıldı, daha sonra öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak cümle kuruldu, anlamını öğrendiğiniz kelimeler yardımı ile bilmediğiniz kelimeleri keşfetmeniz sağlandı, Hemde Kelimelerin Türkçe Çevirisi Olmadan

eLLC Sistem ile ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİN