İyi bir yüzücü olmak için önce suya dalmak gerekir.


Nasıl ki yüzme ile ilgili sadece teorik bilgilere sahip olmak, yüzebilmek için yeterli değilse, yeni bir dilde konuşabilemek için de gramer tek başına yeterli değildir, öğrendiğiniz dili hayatınıza dahil etmelisiniz.

Anadilini öğrenen bir çocuğu düşünün, dünyaya geldiği andan itibaren, etrafında sıklıkla gördüğü varlıkların isimlerini defalarca işitiyor, bir süre sonra yarım yamalakta olsa tekrar ediyor, ve ilerleyen süreçte daha karmaşık cümleleri telaffuz etmeyi öğreniyor .

İşte eLLC metodu ile tam olarak bu doğal süreci hızlandırılmış bir yöntemle uyguluyoruz. Özenle hazırlanmış kelime ve cümlelerle yeni dilinize kolay ve hızlı uyum sağlamanızı kolaylaştırıyoruz .

Örnek video Konu anlatımı - İngilizce Level 10

eLLC Eğitim Metodu


eLLC ile öğrenmeye önce eğitimcilerimiz tarafından hazırlanan 3-4 dakikalık gramer dersleri ile başlarsınız. Akıllı eğitim uygulamamız ile öğrendiğiniz her bilgiyi özümseyebilmeniz için okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleri yaparak öğrendiğiniz bilgileri pekiştirirsiniz. Sonraki dersler, daha önce öğrenmiş olduğunuz konuların üzerine yeni bilgilerin eklenmesi ile devam eder böylece ilk dersten itibaren birbiri ile bağlantılı ve anlamlı bir eğitimin içinde olursunuz.

 

eLLC Sistem ile ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİN