eLLC Arapça

  • 235,00TL (KDV Dahil)

  • Ömür Boyu Lisans
  • Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo
  • Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 3 Taksit


USB Bellek, CD ve İndirilebilir versiyon arasındaki fark nedir ?

3 versiyon arasındaki tek fark ürünün size nasıl teslim edileceği ile alakalıdır.

1: USB Bellek versiyon satın aldığınızda eğitim programı USB Belleğe yüklenmiş şekilde size kutu içerisinde kargo ile adresinize gönderilir.

2: CD Versiyon seçtiğinizde eğitim programı CD ye yüklenmiş bir şekilde kutu içerisinde kargo ile adresinize gönderilir.

3: İndirilebilir Versiyonu seçtiğinizde eğitim programını bilgisayarınıza indirebileceğiniz link E-Posta adresinize gönderilir.  Kargo ile ayrıca gönderilmez!

Kutu içeriği nedir, tam olarak neye sahip olacağım ?

eLLC İnterkatif bir yabancı dil eğitim programıdır, Tüm eğitim bilgisayarınıza, yada akıllı telefon yada tabletenize kuracağınız programın içindedir. Kutulu versiyon (usb yada CD) versiyon satın aldığınızda, kutu içeriğinde usb bellek yada CD, kullanım klavuzu, mikrofonlu kulaklık seti ve programa giriş yapabileceğiniz lisans kartından oluşmaktadır.

İndirilebilir versiyon satın aldığınızda, bilgisayarınıza kuracağınız eLLC Arapça programını indirebilmeniz için link gönderilir. Ayrıca bilgisayar ve akıllı telefon ve tablet uygulamarına giriş yapabileceğiniz kullanıcı bilgileriniz email ile gönderilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: eLLC Arapça