eLLC interaktif dil öğrenme programı, toplam 6 aylık bir eğitim içerir, ancak Lisansınız Ömür boyudur, Eğitimi tamamladıktan sonra da  kullanmaya devam edebilirsiniz. Günlük düzenli olarak 1 konu çalışıldığında eğitim 180 günde tamamlanmış olur.
eLLC interaktif bir yabancı dil eğitim programıdır. Eğitim; bilgisayar yada akıllı telefon, tablet üzerinden gerçekleşir. İnteraktif bir program olması sebebiyle diğer eğitim setleri gibi ek kaynaklara ihtiyaç duymaz. örneğin VCD/DVD ortamında öğretmenin ders anlattığı eğitim setlerinde öğrencinin test yapabilmesi için kitap, kelime kartı gibi materyaller ihtiyaç duyulur. eLLC hem ders anlatımını hemde alıştırmaları program üzerinden verebildiği gibi aynı zamanda öğrencinin başarısını anlık olarak ölçebilmektedir.
eLLC yeni bir dil öğrenmek için ihtiyaç duyacağınız herşeye sahiptir. Kelime bilgisi, telaffuz, gramer anlatımı, sözlük vb. bu sebeple ekstra hiç bir kaynağa gereksinim duymadan dil öğrenebilirsiniz.
eLLC bilgisayar ve mobil uygulamamız herkesin kolaylıkla kullanebileceği şekilde sadece ve anlaşılır olarak tasarladık, ancak yinede teknik destek ekibiz, Kurulum ve kullanım konusunda hafta içi 9:00 - 18:00 Saatleri arasında sınırsız destek vermektedir.
eLLC setlerini satın almak için aşağıdaki dillerden satın almak istediğini dili seçin ve tıklayın, açılan sayfada "Hemen Satınal" ve "Sepete ekle" butonlarından birine tıklayarak ödeme aşamasına geçebilirsiniz. eLLC Setlerini Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksitle yada Havale/eft yoluyla yada dilerseniz kapıda ödemeli olarak satın alabilirsiniz.
eLLC Eğitim Programı, eLLC bilgisayar programı ve eLLC mobil uygulaması olarak iki uygulamadan oluşur. eLLC programı, usb bellek, CD yada indirilebilir olarak satın alındığında, hem bilgisayar hemde mobil uygulamayı kullanma hakkına sahiptir. Eğitim içeriği, ders saati olarak hepsi aynıdır. özellikle yeni üretilen bilgisayarların bazılarının CD-ROM sürücüsüz üretilmesi, bu sebeple Flash Bellek üzerinden kurulum yapılabilmesidir.

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİN