İngilizce öğrenmenizi hızlandıracak bilimsel öneriler


Son zamanlarda herkes aceleyle bir yerlere koşturuyor, sanki daha hızlı hareket etmeye çalışıyor gibiyiz. Her şeyi daha hızlı yapmak istiyoruz; daha hızlı mesaj göndermek, bir yerlere daha hızlı gitmek, daha hızlı konuşmak, ve daha hızlı İngilizce öğrenmek!

Fakat bazen her şeyi bu kadar hızlı yapamayabiliriz. meala birçoğumuz yeni bir dil öğrenmenin uzun süren bir süreç olduğunu biliriz. Gramer konular, ezberlenecek yeni kurallar vardır, öğrenilecek yeni kelimeler. bir çok şeyi öğrenmen, üzerine pratik yapman ve hatırlaman gerekli ve tüm bunlar belli bir sürede gerçekleşir.

Ama, yine de, İngilizceyi daha hızlı öğrenmenin bir yolu olmalı… Öyle değil mi?

İngilizceyi hızlı öğrenmek için internette pek çok öneri var. eLLC İngilizce ile  günde yalnızca 30 dakika ayırarak İngilizce öğrenmek mümkün. Çünkü İngilizce öğrenim sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için tüm dersleri özenle ve belli bir stratejiye göre hazırlandık. ayrıca ingilizce öğreniminizi kolaylaştıracak pek çok ipucumuz ve tüyomuz da var.

Peki, hangi ingilizce öğrenme metodunu takip etmek, yada hangi ingilizce öğrenme yöntemleri kullanman gerektiğini nereden bileceksin? Her zaman sana en uygun olan mir metod vardır, bir çok dil öğrenme metodunu seçebilirsin; ancak bu süreçte senin için en doğru yöntemi bulana kadar pek çok farklı yöntem denemen gerekebilir. Senin için en doğru metodu bulana kadar diğerlerini deneyerek zamanının çoğunu boşa geçirme ihtimalin var.

Eğer  İngilizce öğrenme konusunda gerçekten işe yarayan öneriler bulma konusunda acelen varsa, haydi gel bilimin bu konuda ne dediğine bakalım!Bilimsel Dil Öğrenme Yaklaşımı


Bilim insanları için yabancı dil öğrenimi, çok değerli bir araştırma sahasıdır. Çünkü dil öğrenenilme yeteneği, insanları, hayvanlardan ayıran önemli özelliklerden biridir.

Bilim dünyası insan beyninin nasıl çalıştığını biliyor (yani büyük ölçüde ).. Yani Bilim, nasıl dil öğrendiğimizi ve konuştuğumuzu biliyor.

İnsanların nasıl dil öğrendikleri üzerine araştırmalar yapan pek çok bilimsel çalışma bulunmakta. Bunlardan bazıları nasıl ve neden dil öğrendiğimizi anlamaya çalışıyor, bazıları ise yeni diller öğrenmenin faydalarını ortaya çıkartmak için yapılıyor. Bazı çalışmalar, doğuştan harika öğrenciler olan bebeklere odaklanıyor, bazılarıysa yalnızca yetişkinlere.


Bu da çok fazla bir bilgi birikimi demek! Peki, bunca araştırmayla neler yapılabilir? Biz ne ler yapabiliriz?


Bilimsel verilerin ışığında nasıl ve neden belirli bir şekilde dil öğrendiğimizi anlayarak dil öğrenme yolculuğumuzu çok daha hızlı ve kolay bir hale getirebiliriz.

eLLC ekibi olarak 10 yıldır bu soruların üzerinde odaklanarak eğitim içeriğimizi ve uygulamaları güncelledik ve bu yolda hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.eLLC size dil öğrenme yolundaki en kısa yolu göstermek için bilimin ışığında çalışmalarına devam ediyor..
eLLC 'yi ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN TIKLAYIN !
En Kolay Biçimde İngilizcenizi Geliştirin!
İngilizcenizi geliştirmek için gereksiz ve sıradan kurslar ile paranızı kaybetmeyin! Son derecede basit ve yararlı yöntemler ile İngilizcenizi gelişti...
1 comments
Antony
Antony
Wednesday 27th April 2016

Aliquip veniam delectus, Marfa eiusmod Pinterest in do umami readymade swag. Selfies iPhone Kickstarter, drinking vinegar jean shorts fixie consequat flexitarian four loko.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Leave a comment