Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86 Sıfırdan kendi kendine İngilizce öğrenmek için kitap Önerileri

Kendi kendinize ingilizce öğrenmek için kitap önerilerine ihtiyacınız mı var ?

    Kendine kendine İngilizce öğrenmek için kitap önerisi aramak İngilizce öğrenmeye başlayanların en çok beklenti içinde olduğu konuların başında geliyor. En doğru kaynakla işe başlamak elbette ingilizce öğrenmek için harcayacağız zaman ve emeği en aza indirecektir.

İngilizce öğrenmek için en iyi kitap yada kitaplar.

    İngilizce öğrenmek için en iyi kitap yada kitaplar cümlesi gerçekten çok iddialı bir cümle olur, çünkü ingilizce öğrenmek için en doğru kaynak sizin ihtiyacınıza ve öğrenme alışkanlığınıza göre farklılık gösterir. En iyi ingilizce öğrenme kitabını tespit edebilmek için Öncelikle şu soruları kendimize sormamız gerekiyor.

 • 1- Neden İngilizce Öğrenmek İstiyorum?

  Bir çok farklı İngilizce öğrenme sebebiniz olabilir, örneğin; Sınav, iş, yurtdışı seyahat vb.

 • 2- Hangi seviyede ingilizce yeterliliğine ihtiyacım var ?

  Hedeflediğiniz ingilizce yeterlilik seviyesi seçebileceğiniz İngilizce öğrenmek kitabı seçiminde en önemli belirleyicilerden biridir. örneğin; Temel seviye(A1, A2) Orta Seviye (B1, B2), İleri Seviye (C1, C2)

 • 3- Ne kadar zaman içerisinde ingilizce öğrenmeliyim?

  Kendiniz için belirlediğini süre ve hedeflediğiniz seviye doğru kitabı yada kaynağı seçmeniz açısından belirleyicidir.

Gelelim kendine kendine İngilizce öğrenmek için kitap önerilerine

 • İngilizce yeterlilik Sınavlarına hazırlanıyorsanız.
  1. Cambridge University Press
  2. The Official Guide To The Toefl Test With Dvd-rom
  3. Yediiklim Yayınları YDS %100 İngilizce Hazırlık Seti

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

İngilizce Aylar Kolay Ezberleme | İngilizce - Türkçe Aylar
İngilizce'ye yeni başladıysanız ve ayları kolayca öğrenmek istiyorsanız, eğlenceli ve pratik bir şekilde nasıl ezber yapacabileceğinizden bahsedeceğiz...
En İyi İngilizce Öğrenme Android Uygulamaları
En iyi android ingilizce öğrenme uygulamalarını sizin için derledik. Sadece bir android telefon ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek günümüzde...