Evde İngilizce nasıl öğrenilir? Cevaplar bu yazımızda...

Dünya'yı Saran Covid-19 diğer adıyla Korana Virüs salgınıyla beraber Ülkemizde de hemen hemen herkes evlerinde daha fazla vakit geçirmeye başladı. Bir çoğumuz bu durumu yeni bir şeyler öğrenerek değerlendirmek niyetiyle araştırma içerisine girmekte. Peki Sizde evinizde geçirmek zorunda olduğunuz bu zamanı İngilizce öğrenerek geçirmek istermisiniz ? 

Evde İngilizce öğrenmenin yolu: eLLC İngilizce Uygulaması

Bir bilgisayar ve internet bağlantısının olduğu her yerde online İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Yoğun çalışan ve dil eğitimi almak için fazla zamanı olmayan biri iseniz bu eğitim şekli tam size göredir. İngilizce öğrenmek için Günde sadece 30 dakika ayırarak 3 ayda ingilizcenizi ilerletebilirsiniz.

eLLC Kolay İngilizce Öğrenme Programını hemen Ücretsiz denemek için Tıklayınız

En İyi İngilizce Öğrenme İOS Uygulamaları | En İyi İngilizce Öğrenme Android UygulamalarıeLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Simple Present Tense - İngilizcedeki Geniş Zaman
Bu ücretsiz dersimizde size Simple Present Tense yani İngilizcedeki Geniş Zaman konusundan bahsedeceğiz....
Yabancı Dil Öğrenmenin 7 Kolay Yolu
Yabancı Dil Öğrenmenin 7 Kolay Yolu...