Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86 Sıfırdan İngilizce Öğrenmek için tavsiyeler - İngilizce Öğreniyorum

Sıfırdan İngilizce Öğrenmek için tavsiyeler

Sıfırdan İngilizce öğrenmek için yola çıktınız bu dili en doğru şekilde öğrenmek istiyorsunuz ancak tam olarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız bu yazımızda sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayanlar için harika bir rehber hazırladık.

Sıfırdan İngilizce Öğrenmek için Nelere İhtiyacım var ?


 eLLC İngilizce öğrenme Uygulaması .

Anadilimizi öğrendiğimiz yöntemle dil öğreten en etkili dil öğrenme yöntemidir. eLLC'nin başarısı doğallığından gelmektedir. Nasıl ki anadilimizi öğrenmeye gramer kurallarına odaklanmadan başladıysak, eLLC de önce günlük hayatta en çok karşılaştığımız kelime ve cümleleri öğretmeye başlatıyor. Zamanla kelimeler cümlelere, cümleler de ifadelere dönüşüyor. Kendimizi temel düzeyse ifade etmeye başladıktan sonra gelişim düzeyine göre gramer bilgilerini de öğretiyor. eLLC birebir hayatın içinden doğal ve eğlenceli bir dil öğrenimidir.eLLC Yöntemini ücretsiz denemek için Buraya tıklayabilirsiniz, Sistemi daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

   


 • 1- Doğru Kaynak - Doğru içerik

  Sıfırdan İngilizce öğrenmek için öncelikle yolunca başında sıkılmanıza fırsat veremeyecek İngilizce öğrenme metodlarına ihtiyacınız var, Dil öğrenme yolunda motivasyonunuzu ne kadar yüksek tutarsanız o kadar hızlı izlerlersiniz. Her aşamada öğrendiğinizi, anladığınızı size hissettirecek yöntemler üzerinde yoğunlaşın. Basit her zaman iyidir.

 • 2- Azda olsa Devamlı Çalışma

  Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başladıysanız ilk 1 ay sizin için çok önemli, en az 1 ay boyunca günde 10 dakika bile olsa İngilizce öğrenmek için zaman ayırın. Günde 1 kelime bile öğrenmeniz bilinçaltınıza ben İngilizce öğrenmeyi gerçekten istiyorum bana uygun zemini hazırla komutu vermektedir.

 • 3- Amerika yada İngiltere'de yaşadığını Hayal et

  Öğrendiğiniz her yeni kelimede, sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayan bir çocuk gibi İngilterede bir ingiliz ailenin çocuğu olarak dünyaya geldiğinizi ve öğrendiğiniz her kelimeyi size defalarca tekrar ettiklerini sizin her seferinde bu kelimeyi yarım yamalakta olsa tekrar ettiğinizi hayal edin. Bol tekrar ve çekinmeden telaffuz etme dil öğrenmenin en büyük sırrıdır.

 • 4- Gramer konularında boğulma!

  İngilizceye sıfırdan başlıyorsan sakın ola gramerden başlama, dil formüllerle değil bol tekrarla öğrenilir, hatta öğrendiğinin farkında olmadan öğrenilir. Yeni öğrenilen bir dili doğru şekilde konuşacağım kaygısı zihne fazladan yük yüklediğini için doğal konuşma akışını kesintiye uğratır. belirli bir kelime bilgisi ve akışkanlık düzeyine gelmeden gramer konularına hiç bulaşmayın!

 • 5- İngilizce'yi Hayatınızın içine dahil edin.

  Sıradan bir gününü hayal et, hemen hemen her gün yaptığın şeyleri bir düşün, en sık olandan en seyrek olana doğru günlük hayatta en çok kullandığın kelimelerin İngilizce karşılıklarını bulup, kelime kartları oluşturmakla başlayabilirsin. Örneğin okula gitmeliyim - I have to go to school, iç sesinizle söylediğiniz bu komutu İngilizce söylemeye zorlayın.

 • 5- İngilizce Oyunlar Oynayın.

  Oyun en kadim öğrenme yöntemidir. sadece cocuklukta değil yaşamadın her döneminde öğrenmeyi zevkli hale getiren yegane yöntemdir. Sizde dil öğreten uygulamalar yada oyunlar kullanarak İngilizce öğrenme sürecinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz. Ellc İngilizce Dil öğrenme uygulamasını indirmek için Tıklayınız


eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Evde ingilizce öğrenmenin kestirme yolu
Evde ingilizce öğrenmenin kestirme yolu...
İngilizce Öğrenme Kitabı - En iyi İngilizce Öğrenme Kitabı hangisi
İngilizce Öğrenme Kitabı - En iyi İngilizce Öğrenme Kitabı hangisi...