Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86 Evde ingilizce öğrenmenin kestirme yolu

Evde İngilizce öğrenmenin kestirme yolu'nu merak edenlere

Her şeyin olduğu gibi, dil öğrenmeninde kolay hızlı ve kestirme yolları var. Dil bilimciler, eğitimciler ve uzmanlar dil öğrenimini kolaylaştıran yöntemleri inceleyip insan doğasına en uygun olanları bizlerin yararına sunmak için çalışıyorlar. Fakat her zaman kolaydan başlamayı unutmayın. İngilizcede Renkler ve Türkçe Anlamları | İngiliz Alfabesi | İngilizce Alfabe | Okunuşları, Yazılışları


 Şimdi gelin ingilizceyi öğrenmenin en kestirme yoluna bir göz atalım. 

İngilizce Öğrenmenin en kestirme yolu, en kolay yöntemi doğal olanı tercih etmektir.

Peki nedir bu doğal dil öğrenme yöntemi ?

Anadilinizi nasıl öğrendiğinizi bir düşünün.

Doğru bir gözlem ile bu doğal yöntemi sizde kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Hiç konuşmayı yeni öğrenen bir çocuğu izlediniz mi ? Konuşmayı öğrenme aşamasında olan bir çocuk önce anlamı anlamsız sesler çıkarır. Bu sesler zamanla hecelere, heceler, kelimelere, kelimelerde cümlelere dönüşür.

Öğrenilen her bilgiye hayat verin.

Öğrenilen her yeni bilgi, düzenli tekrarlar ile doğal bir beceri haline dönüşür. Dilde uzmanlaşma temel olarak dinleme ve konuşma, daha sonra okuma ve yazma becerilerilerin gelişmesi ile gerçekleşir. Öğrendiğiniz her yeni kelimeyi önceki öğrendiğiniz kelime ve cümleler ile kullandıkça her yabancı dilde olduğu gibi İngilizce dilinde de kısa sürede uzamanlaşırsınız. Yabancı Dil Öğrenmenin 7 Kolay Yolu yazımıza göz atmayı unutmayın.


eLLC Doğal Yöntemle İngilizce öğreten bir eğitim sistemidir.

eLLC ile önce günlük hayatta en çok kullanılan kelimeleri öğretir. Daha sonra bu kelimeler birleşerek basit cümlelere ve kapsamlı ifadelere dönüştürür. Öğrendiğiniz her yeni kelime ve ifade bir sonraki ders için zemin oluşturur. eLLC Sistemi Android ve IOS Akıllı telefon ve tabletler ve Bilgisayarda çalışan uygulaması ile bu yöntemi sizlere sunuyor. Üstelik 2 dersten oluşan ücretsiz demosu' da var. İndirmek İçin Tıklayınız


eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

İngilizce Pratiği Yapabileceğiniz Eğlenceli Netflix Komedi Dizileri
İngilizce Pratiği Yapabileceğiniz Eğlenceli Netflix Komedi Dizileri...
Sıfırdan İngilizce Öğrenmek için tavsiyeler
Sıfırdan İngilizce öğrenmek için yola çıktınız bu dili en doğru şekilde öğrenmek istiyorsunuz ancak tam olarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bil...