Evde İngilizce öğrenmenin kestirme yolu'nu merak edenlere

Her şeyin olduğu gibi, dil öğrenmeninde kolay hızlı ve kestirme yolları var. Dil bilimciler, eğitimciler ve uzmanlar dil öğrenimini kolaylaştıran yöntemleri inceleyip insan doğasına en uygun olanları bizlerin yararına sunmak için çalışıyorlar. Şimdi gelin ingilizceyi öğrenmenin en kestirme yoluna bir göz atalım.

İngilizce Öğrenmenin en kestirme yolu, en kolay yöntemi doğal olanı tercih etmektir.

Peki nedir bu doğal dil öğrenme yöntemi ?

Anadilinizi nasıl öğrendiğinizi bir düşünün.

Doğru bir gözlem ile bu doğal yöntemi sizde kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Hiç konuşmayı yeni öğrenen bir çocuğu izlediniz mi ? Konuşmayı öğrenme aşamasında olan bir çocuk önce anlamı anlamsız sesler çıkarır. Bu sesler zamanla hecelere, heceler, kelimelere, kelimelerde cümlelere dönüşür.

Öğrenilen her bilgiye hayat verin.

Öğrenilen her yeni bilgi, düzenli tekrarlar ile doğal bir beceri haline dönüşür. Dilde uzmanlaşma temel olarak dinleme ve konuşma, daha sonra okuma ve yazma becerilerilerin gelişmesi ile gerçekleşir. Öğrendiğiniz her yeni kelimeyi önceki öğrendiğiniz kelime ve cümleler ile kullandıkça her yabancı dilde olduğu gibi İngilizce dilinde de kısa sürede uzamanlaşırsınız.

eLLC Doğal Yöntemle İngilizce öğreten bir eğitim sistemidir.

eLLC ile önce günlük hayatta en çok kullanılan kelimeleri öğretir. Daha sonra bu kelimeler birleşerek basit cümlelere ve kapsamlı ifadelere dönüştürür. Öğrendiğiniz her yeni kelime ve ifade bir sonraki ders için zemin oluşturur. eLLC Sistemi Android ve IOS Akıllı telefon ve tabletler ve Bilgisayarda çalışan uygulaması ile bu yöntemi sizlere sunuyor. Üstelik 2 dersten oluşan ücretsiz demosu' da var. İndirmek İçin Tıklayınız

İngilizce Pratiği Yapabileceğiniz Eğlenceli Netflix Komedi Dizileri
İngilizce Pratiği Yapabileceğiniz Eğlenceli Netflix Komedi Dizileri...
Sıfırdan İngilizce Öğrenmek için tavsiyeler
Sıfırdan İngilizce öğrenmek için yola çıktınız bu dili en doğru şekilde öğrenmek istiyorsunuz ancak tam olarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bil...