İzmir İngilizce Kursu - Karşıyaka - Bornova - Gaziemir - Konak

İzmirde sizin için en doğru İngilizce kursu hangisi ? İngilizce Kursu özellikleri nelerdir? Semt Semt Karşıyaka İngilizce kursu, bornova İngilizce kursu vb ?

izmir ve çevresinde faaliyet gösteren İngilizce kursları

İngilizce öğrenmek için bir çok yöntem bulunmaktadır. Farklı metod ve yöntemler kullanan çeşitli kurslar, programlar videolu ders anlatımları İngilizce öğrenmek için en çok kullanılan öğrenme araçlarıdır.

izmirde bir çok İngilizce kursu bulunmaktadır, izmir ve ilçelerinde faaliyet gösteren İngilizce kursları birebir yada toplu eğitim verebilmektedir.

İngilizce öğrenmek için yeni metodlara açık olun.

Unutmayın! hangi dili öğrenirseniz öğrenin, düzenli bir çalışma olmaksızın başarılı olmak çok zordur. her gün belli sayıda ingilizce kelime öğrenmeli ve pratik yapmalısınız.

karşıyaka İngilizce kursu

izmir karşıyaka'da yer alan İngilizce kursları

Bornova İngilizce kursu

izmir bornova'da yer alan İngilizce kursları

İzmirde faaliyet gösteren ingilizce kursları hangileri, en çok hangi ingilizce kursu tavsiye ediliyor gibi soruların yanıtlarını bulmaya çalışacağız.

izmir inglizice kursu diye yapılan aramalarda karşımıza izmirde faaliyet gösteren bir çok ingilizce kursu çıkmakta ancak eğer henüz hangi kursun hangi özelliklerde olduğunu bilmiyorsanız bu yazımız sizin için faydalı olacaktır.

İzmir ingilizce kurslar ve başlıca özellikleri

İzmir Amarikan ingilizce kursları

Kurumsal, mesleki, sınavlara yönelik vb birçok kategoride ingilizce eğitimi veren izmir Amerikan

ingilizce kursları izmirde bir çok semtte faaliyet göstermektedir.

kurs fiyatları sizin alacağınız eğitim türüne göre değişmektedir. Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • Adres: 1690 Sokak No: 25 Karşıyaka / İZMİR
  • Telefon: +90 (232) 364 15 10
  • Faks: +90 (232) 364 15 10
  • E-posta: kurumsal@amerikankulturizmir.com

Just English ingilizce kursu

Prefect English ingilizce kursu

Folkart English ingilizce kursu


eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

İngilizce Eğitimi İçin Mobil Uygulamalar
İngilizce Eğitimi İçin Mobil Uygulamalar...
İngilizce Öğrenme Aşamaları
İngilizce eğitiminde genel olarak okuma, dinleme, yazma ve konuşma şeklinde becerilerinin gelişimi şeklinde ilerler. Okuma, dinleme ve yazma aşam...