eLLC ingilizce öğrenme programı

Anadilini öğrenen bir çocuğu düşünün, dünyaya geldiği andan itibaren, etrafında sıklıkla gördüğü varlıkların isimlerini defalarca işitiyor, bir süre sonra yarım yamalakta olsa tekrar ediyor, ve ilerleyen süreçte daha karmaşık cümleleri telaffuz etmeyi öğreniyor. eLLC ingilizce bu öğrenme sürecine göre hazırlandı. Hemen Ücretsiz Denemek için Tıklayın

Duolingo

En iyi yabancı dil öğrenme uygulamalarından biri olan Duolingo toplam 300 milyondan fazla indirilme başarısı gösterdi. Bununla birlikte 2013 yılında en iyi Android uygulama ünvanını da kazanan Duolingo en popüler yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında zirvede yer alıyor. Aynı zamanda görsel, sesli ve yazılı testlerden oluşan uygulama konu bazlı olarak kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Bir de Duolingo, kullanıcıyı motive etmesi açısından oldukça iyi bir uygulama. 


Voscreen
Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ücretsiz yabancı dil öğrenme uygulaması Voscreen 1 milyondan fazla kullanıcının İngilizce öğrenmek için kullandığı bir platform. Web, Android ve IOS tarafında hizmet veren uygulama altyazılı yada altyazısız videolar izleyerek İngilizcenizi geliştirmenize imkân sunuyor.


Mondly
Mondly, yabancı dil öğrenmek isteyenlere tam 33 farklı dili öğrenme imkânı sunuyor. 20 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan uygulama hem android hem de IOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilir konumda. İngilizce, İspanyolca ve Fransızca gibi popüler dillerin yanında Farsça, Macarca ve Afrika Dili de öğrenmek mümkün! Günlük hedefler sayesinde hem gramer olarak hem de kelime dağarcığı olarak kullanıcısına katkıda bulunan Mondly en iyi yabancı dil öğrenme programlarından sadece bir tanesi.


Quizlet
Quizlet, dil öğrenme uygulamaları arasında en interaktif olanı… Bu uygulamayla sadece tek başına değil, arkadaşlarınızla daaynı anda yabancı dil çalışması yapabilirsiniz. 20 milyona yakın kullanıcısı bulunan Quizlet 18 farklı dilde öğrenme imkânı sunuyor. Bir çok farklı modu bulunan Quizlet'in öğren modu ile katılacağınız sınavlara hazırlanabilirsiniz. Bir not: Yaz modu sayesinde öğrendiğiniz kelimeleri ne kadar hatırladığınızı da test edebilme şansı sunuyor. 

 Aynı zamanda e-LLC Online ekibi olarak uygulamaları test etmekteyiz, bu blog yazısı üzerinden sık sık güncelleme yapacağız.Neden İngilizce öğrenmelisiniz?
Dünya dili olarak kabul edilen İngilizce ve beraberinde gelen dilleri, neden öğrenmelisiniz? Bunu açıkladık....
İzmirde ingilizce kursu - En iyi ingilizce kursu hangisi ?
İzmirde yaşayıp ingilizce kursu araştırıyorsanız sizin için derlediğimiz bu yazımızda izmirdeki ingilizce kurslarını ve özelliklerini listelidik....