İngilizce, 54 ülkenin ve yaklaşık 400 milyondan fazla kişinin ana dilidir. Ayrıca yabancı dil kapsamında ise bir milyardan fazla insan İngilizce biliyor. Bu bağlamda İngilizce, evrensel bir dil olarak kabul ediliyor. Sizde eğer kendinizi bu açıdan geliştirmek istiyorsanız, hiçbir şey için geç olmadığını unutmayın. İşte en sadece haliyle, neden İngilizce öğrenmelisiniz sorusunun cevabı:


Eğitimde İNGİLİZCE

İngilizce, kuşkusuz dünyanın çoğu ülkesinde bir ders niteliği taşımaktadır. Dünyanın en itibarlı ve en iyi okulları bile profesyonel şekilde İngilizce eğitimi veriyor. En güzel ve en bilinen dergiler İngilizce biçimde basılıyor. Kısacası iyi bir bilgiye erişmek için İngilizce şart hale geliyor. Örnek vermemiz gerekirse Vikipedi'de 4.5 milyondan fazla İngilizce makale var.


İş Hayatında İNGİLİZCE

Eğitimde olduğu gibi tıpkı iş hayatında da İngilizce şart haline gelmiştir. Günümüzde sıradan şirketler bile çalışan konusunda, dil hakkında hassas davranırken dil bilmemeniz sizin için negatif bir puana dönüşebilir. Sürekli küreselleşen ve evrenselleşen İngilizce, artık ticarette sınırların bulunmadığı bir dünyada sizi farklı kılıyor. 


Sözün özü:  İngilizce öğrenin; öğrenmenin ve iletişimin dayanılmaz hazzını yaşayın. Pişman olmayacaksınız! 


Eğer İngilizcenizi profesyonel anlamda geliştirmek istiyorsanız, eğitim setlerimize göz atabilirsiniz: https://www.ellconline.com/setler


eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Kolay ingilizce Öğrenme Teknikleri
Kolay ingilizce Öğrenme Teknikleri...
İngilizce Eğitimi İçin Mobil Uygulamalar
İngilizce Eğitimi İçin Mobil Uygulamalar...