En iyi Almanca öğrenme kitabı hangisi diye merak ediyorsanız bu yazı sizin için

Almanca öğrenme kitabı gibi Almanca öğrenmek için hazırlanmış bir çok eğitim kaynağın içerisinden en iyisini seçmek istediğinize eminim. Kısa süre içerisinde Almanca'da istediğiniz seviyeye gelmek için gerçekten işe yarayan kaynaklara yönelmekte çok haklısınız. Gelin isterseniz en iyi Almanca öğrenme kitabı konusundan hemen önce Almanca öğrenmek için gerçekte neye ihtiyacımız olduğuna bir göz atalım. Dilerseniz yeni başlayanlar için  hazırladığımız Sıfırdan Almanca Öğrenmek için tavsiyeler  bloğumuza göz atabilirsiniz.


Öncelik kelime bilgisi mi yoksa dil bilgisi mi ?

Eğer Almanca'yı Dil becerilerine dayalı bir sınavda başarılı olmak için öğreniyorsanız dil bilgisi gerçekten çok önemlidir. Öte yandan Almancayı gerçekten Almanca konuşmak ve konuşlanları anlamak için öğreniyorsanız öncelikle temel kelimeleri öğrenmekle işe başlamalısınız. Dil yaşayan bir öğrenim alanıdır. Yani öğrendiğiniz her bilgiyi teoride bırakmayıp her fırsatta kullandığınız sürece yeni öğrendiğiniz dilde ustalaşırsınız.

En İyi Almanca Öğrenme Android Uygulamaları | En İyi Almanca Öğrenme iOS Uygulamaları


Almanca Konuşmak ve Anlamak İçin

Almanca Konuşma ve anlamak istiyorsanız Almanca kitabından önce Temel Almanca kelimeleri doğru telaffuzları ile öğrenebileceğiniz bir kaynağa ihtiyacınız var. eLLC Almanca İnteraktif Almanca Uygulaması Anadilinizi öğrendiğiniz gibi kelimeleri basitten karmaşığa doğru, aynı doğal dil gelişim sürecindeki gibi karşınıza çıkarız ve size önce Almanca konuşmayı daha sonra Almanca dil kurallarınız yani Gramer'i öğretir. eLLC Almanca Uygulamasınız Akıllı telefon yada bilgisayarınız ücretsiz denemek için Tıklayınız

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Almanca öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Almanca  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Almanca öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Almanca Heryerde: eLLC Almanca  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Almanca öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Almanca  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Almanca  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Almanca  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Almanca  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Almanca  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Almanca Aylar Kolay Ezberleme | Almanca - Türkçe Aylar
Almanca 'ya yeni başladıysanız ve ayları kolayca öğrenmek istiyorsanız, eğlenceli ve pratik bir şekilde nasıl ezber yapacabileceğinizden bahsedeceğiz....
Almanca Öğreniyorum Ders 1
Bedava Almanca öğreniyorum derslerimizin ilki ile karşınızdayız. Almanca Dersleri'ni düzenli takip ederek almanca öğreniyorum diyebilirsiniz :)...