Almanca öğreniyorum ücretsiz almanca dersleri

Ücretsiz almanca öğreniyorum derslerine aşağıdaki ilk video ile başlıyoruz. Almanca'ya başlangıç konularını incelediğimiz videomuz size Almanca ile ilgili teorik bilgiler sunacaktır. Fakat her şeyden önce öğreneceğiniz dilin alfebesini biliyor olmanız şarf. Bu yüzden Almanca Alfabesi | Alman Alfabesi | Okunuşları, Yazılışları yazımıza göz atmayı unutmayın. En İyi Almanca Öğrenme Android Uygulamaları | En İyi Almanca Öğrenme iOS UygulamalarıAlmanca öğreniyorum diyebilmek için pratik şart!

Almanca öğreniyorum 1. ders videosunu izledikten sonra ellc almanca ile okuma yazma dinleme ve konuşma pratikleri yaparak öğrendiğiniz bilgileri pekiştiriniz. eLLC Almanca uygulamasını indirmek için tıklayınız

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Almanca öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Almanca  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Almanca öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Almanca Heryerde: eLLC Almanca  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Almanca öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Almanca  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Almanca  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Almanca  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Almanca  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Almanca  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Almanca Öğrenme Kitabı - En iyi Almanca Kitabı hangisi
Almanca öğrenmek için en iyi almanca öğrenme kitabını arıyorsanız bu yazımız tam sizin için...
Almanca Güzel Sözler
Almanca Güzel Sözler - Almanca Anlamlı Özlü Sözler - Sosyal medyada paylaşmak için uygun Almanca güzel sözler...