Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86 En İyi iOS Almanca Öğrenme Uygulamaları | En İyi Almanca Uygulamalar

En İyi Almanca Öğrenme iOS Uygulamaları


Günlük hayatımızı oldukça basitleştiren iOS uygulamalar, dil öğrenme sürecinde bize yardımcı oluyor. Almanca ile ilgili pratik yapmak veya sıfırdan öğrenmek isteyen kullanıcıların yardımına koşan Almanca öğrenme uygulamaları, her geçen gün daha da bilinir hale geliyor. Bu listemizde sizler için App Store'a göre iOS dünyasının en gözde ve başarılı Almanca öğrenme uygulamalarını sıraladık.

eLLC

eLLC kendine has Doğal Öğretim metodu ile sizlerin karşınıza çıkıyor. Doğal öğretim süreci, gelişi güzel bir yöntem değildir. Kullanıcının ihtiyaçlarının analizini, etkili bir gözlem yapmayı, kullanıcıyı iyi tanımayı gerektirir fakat günlük yaşamda kullandığımız birçok beceri genel olarak informal süreçlerde, farkında olmadan ve sistemsiz bir şekilde edinilir. Doğal öğretim, kullanıcını için hedeflenen amaçların günlük rutin, etkinlik ve geçişlerine anlamlı bir şekilde gömülmesi yoluyla bu hedeflerin kullanıcıya kazandırılmasına yardım eden bir süreç olarak tanımlanmaktadır. eLLC sayesinde, anadilini öğrenen bir çocuğun, dünyaya geldiği andan itibaren, etrafında sıklıkla gördüğü varlıkların isimlerini işitmesi ve bir süre sonra bunları tekrar ederek hem görsel hem de işitsel olarak beynine yerleştirmesi sonucu öğrenim gerçekleştirmesiyle birebir aynı olan yöntem ile Almanca dilini öğrenebilir veya zaten biliyor olduğunuz Almanca'nızı c2 seviyesine kadar yükseltebilir ve akıcı bir Almanca'ya sahip olabilirsiniz. Almanca Öğrenme Uygulaması olan eLLC'yi kullanmamak geç kalmışlık hissiyatı yaratacaktır.Busuu

Busuu’yu neredeyse herkes 'veya çoğumuzun bi tanıdığı' mutlaka duymuştur ve bunun sebebi de bu uygulamanın, dil öğrenmeyi boş zamanlarında yapabileceğiniz bir iş haline getirmiş olması. Fakat artık çoğu Almanca öğrenme uygulaması bunu gerçekleştirebiliyor. Bunlar dışında busuu marka haline gelmiş eski tabanlara sahip günlük Almanca ve gramere dayalı bir uygulama. Gramer olarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız denemeye değer bir Almanca öğrenme uygulaması.Rosetta Stone

Başlangıç seviyesindeki ve orta seviyedeki Almanca öğrencilerinin pratik bir şekilde Almanca öğrenmesi konusunda gerçekten başarılı bir uygulama olan Rosetta Stone listemizde yer almayı hakediyor. Uygulamada ki en önemli husus, günümüz dünyasında geçen konuşmalardır. Uygulama da bulunan telaffuz kontrol özelliği size büyük ölçüde yardım edecektir. Rosetta Stone'u indirmek ücretsiz, lakin kullanmaya başlamak için, üyeliğe ihtiyaç olacaktır. Üyelikler ise seçilen plana göre ayda yaklaşık 10$ civarında.FluentU

FluentU müzik klipleri, film fragmanları, ilham verici konuşmalar gibi gerçek dünyaya ait daha pek çok videolar, kişiselleştirilmiş dil derslerine dönüştürerek kullanıcıya sunar. Her videonun etkileşimli altyazıları vardır. Altyazılarda bilmediğin herhangi bir kelimenin üzerine geldiğinizde Türkçe karşılığını görebilirsiniz. Dizi veya film izlemekten keyif almayan veya vakti olmayan kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz güzel bir uygulama.
Memrise

Memrise uygulaması, yabancı dil öğrenimini eğlenceli bir hale getirmeyi hedefleyen güzel diyebileceğimiz uygulamalardandır. Hem konuşarak hem yazarak öğrenmeye başlıyor ve seviye seviye yukarıya doğru çıkıyorsunuz. Öğrendiğiniz kelimeler ile kendinizi zamana karşı test edip seviyenizi kontrol edebiliyorsunuz. Aynı zamanda sohbet botları sayesinde gerçek insan gibi mesajlaşarak kendinizi bu yönde de geliştirebilirsiniz. Öğrendiğiniz kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini anadili öğrenmek istediğiniz insanların videosun’da sizlere sunuyor.

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Almanca öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Almanca  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Almanca öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Almanca Heryerde: eLLC Almanca  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Almanca öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Almanca  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Almanca  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Almanca  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Almanca  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Almanca  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

En İyi Almanca Öğrenme Android Uygulamaları
En iyi android Almanca öğrenme uygulamalarını sizin için derledik. Sadece bir android telefon ile akıcı bir şekilde Almanca konuşabilmek günümüzde old...