Öğrenmesi kolay, ödemesi daha kolay!

ellconline.com’u ile dil eğitimi seti satın almakta yabancı dil öğrenmekte Çok kolay !
  • Kredi kartı
  • Havale/EFT
  • Alışveriş Kredisi
 Kredi Kartıyla Ödeme
Ellconline.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Axess, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:
Yapı Kredi Bankası
Worldcard
İş Bankası
Maximum Kart
Akbank
Axess
TEB
Worldcard, Bonus Kart
Garanti Bankası
Bonus Kart
Garanti Bankası
Shop & Miles Kart
Garanti Bankası
American Express
Deniz Bank
Bonus Kart
Finans Bank
Card Finans
Halk Bank
Paraf Kart
Kredi Kartı Puanıyla Ödeme
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bonus ve Axess chip paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın, Flexi ve Advantage puanlarınızı alışveriş tutarınızın tamamını karşılayacak şekilde kullanabilirsiniz.Yukarıda belirtilen kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanarak sitemizden alışveriş yapmak için , "Sepetim" ekranında yer alan "Alışverişi Tamamla" seçeneğini işaretledikten sonra, karşınıza çıkan ekranda "Ödeme Bilgileri" başlığının altında yer alan "Kredi Kartı Puanı" kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Banka Kartıyla Ödeme
ellconline.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait ( Ziraat Bankası hariç ) debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

 Havale/EFT'yle Ödeme
Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Havale Devam” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “Fırat YAKUT" görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak 8 haneli sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!İnternetten havale/EFT yaptığınızda;
  • Garanti ve Türkiye İş Bankası’na yapacağınız havale/EFT işlemleri, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda en geç 30 dakika içinde onaylanır.
  • Yapı Kredi ve TEB hesaplarımıza yapacağınız ödemeler ise havale/EFT’nin geliş sırasına göre aynı gün içinde onaylanır.

Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:
Garanti Bankası
IBAN Numarası: TR130006200073000006635517
Finansbank 
IBAN Numarası: TR300011100000000050991219

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİN