Lanquick: Korece öğrenmek için en iyi korece programı

Korece son zamanlarda populerliğini arttırmış dillerin başında geliyor. Teknoloji başta olmak üzere, müzik, sinema ve dizi film sektöründe varlığını bir çok eserle kanıtlaması kore ve korece üzerinde ilginin oluşmasının başlıca nedenleri arasında sayılabilir.

Ortalama 70 milyon kişi korece konuşuyor.

Genelde Uzak doğu kültürüne özelde kore kültürüne ilgi duyan bir çok kişininde bildiği gibi dünya genelinde ortalama 70 milyon kişi korece konuşuyor. Yeni bir dil öğrenmek ve bu geniş aileye katılmak için sizde en doğru yerdesiniz.

Lanquick ile korece öğrenmek neden diğer yöntemlere göre daha kolay ?

Lanquick dil öğrenmeyi kolaylaştırcak tüm yöntemleri bir araya getiren etkili bir dil öğrenme uygulamasıdır. Diğer yöntemlerden ayrılan başlıca özelliği, ana dilimizi öğrendiğimiz metodla kelime ve cümleleri bir araya getirerek doğal dil öğrenme deneyimi yaşatmasıdır.

Lanquick ile hemen korece öğrenmeye başlayın.

Lanquick ücretsiz bir dil öğrenme uygulamasıdır. Google play üzerinden ücretsiz olarak indirip hemen korece öğrenmeye başlayabilirsiniz. korece öğrenme programı ile korece öğrenmek istiyorsunuz buraya tıklayarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Korece öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Korece  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Korece öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Korece Heryerde: eLLC Korece  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Korece öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Korece  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Korece  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Korece  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Korece  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Korece  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Evde Korece Öğrenmek İçin Tavsiyeler
Evde kendi kendine Korece Öğrenmek İçin Tavsiyeler , Korece öğreten ücretsiz uygulamalar, siteler ve dahası...