En İyi İspanyolca Öğrenme Android Uygulamaları


Günlük hayatımızı oldukça basitleştiren android uygulamalar, dil öğrenme sürecinde bize yardımcı oluyor. İspanyolca ile ilgili pratik yapmak veya sıfırdan öğrenmek isteyen kullanıcıların yardımına koşan İspanyolca öğrenme uygulamaları, her geçen gün daha da bilinir hale geliyor. Bu listemizde sizler için Google Play'e göre android dünyasının en gözde ve başarılı İspanyolca öğrenme uygulamalarını sıraladık.

eLLC

eLLC kendine has Doğal Öğretim metodu ile sizlerin karşınıza çıkıyor. Doğal öğretim süreci, gelişi güzel bir yöntem değildir. Kullanıcının ihtiyaçlarının analizini, etkili bir gözlem yapmayı, kullanıcıyı iyi tanımayı gerektirir fakat günlük yaşamda kullandığımız birçok beceri genel olarak informal süreçlerde, farkında olmadan ve sistemsiz bir şekilde edinilir. Doğal öğretim, kullanıcını için hedeflenen amaçların günlük rutin, etkinlik ve geçişlerine anlamlı bir şekilde gömülmesi yoluyla bu hedeflerin kullanıcıya kazandırılmasına yardım eden bir süreç olarak tanımlanmaktadır. eLLC sayesinde, anadilini öğrenen bir çocuğun, dünyaya geldiği andan itibaren, etrafında sıklıkla gördüğü varlıkların isimlerini işitmesi ve bir süre sonra bunları tekrar ederek hem görsel hem de işitsel olarak beynine yerleştirmesi sonucu öğrenim gerçekleştirmesiyle birebir aynı olan yöntem ile İspanyolca dilini öğrenebilir veya zaten biliyor olduğunuz İspanyolca'nızı c2 seviyesine kadar yükseltebilir ve akıcı bir İspanyolca'ya sahip olabilirsiniz. İspanyolca Öğrenme Uygulaması olan eLLC'yi kullanmamak geç kalmışlık hissiyatı yaratacaktır.Lanquick ile İspanyolca öğrenmek artık daha keyifli

Yolu,  dil öğrenmeden geçen birçok kişinin bildiği gibi Lanquick bu uygulamaların başında geliyor . Lanquick uygulaması  yeni bir arayüz ile yeniden yayında. Doğal dil öğrenme metodu ile görsel işitsel duyuları aktif olarak kullanarak dil öğreten Lanquick ile Şimdi sizde kolayca İspanyolca öğrenebilirsiniz. En kolay İspanyolca öğrenme uygulaması olarak bilenen lanquick şimdilik sadece Android ortamında. uygulamayı google play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Google play üzerinden indirmek için Tıklayınız.Rosetta Stone

Başlangıç seviyesindeki ve orta seviyedeki İspanyolca öğrencilerinin pratik bir şekilde İspanyolca öğrenmesi konusunda gerçekten başarılı bir uygulama olan Rosetta Stone listemizde yer almayı hakediyor. Uygulamada ki en önemli husus, günümüz dünyasında geçen konuşmalardır. Uygulama da bulunan telaffuz kontrol özelliği size büyük ölçüde yardım edecektir. Rosetta Stone'u indirmek ücretsiz, lakin kullanmaya başlamak için, üyeliğe ihtiyaç olacaktır. Üyelikler ise seçilen plana göre ayda yaklaşık 10$ civarında.FluentU

FluentU müzik klipleri, film fragmanları, ilham verici konuşmalar gibi gerçek dünyaya ait daha pek çok videolar, kişiselleştirilmiş dil derslerine dönüştürerek kullanıcıya sunar. Her videonun etkileşimli altyazıları vardır. Altyazılarda bilmediğin herhangi bir kelimenin üzerine geldiğinizde Türkçe karşılığını görebilirsiniz. Dizi veya film izlemekten keyif almayan veya vakti olmayan kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz güzel bir uygulama.
Memrise

Memrise uygulaması, yabancı dil öğrenimini eğlenceli bir hale getirmeyi hedefleyen güzel diyebileceğimiz uygulamalardandır. Hem konuşarak hem yazarak öğrenmeye başlıyor ve seviye seviye yukarıya doğru çıkıyorsunuz. Öğrendiğiniz kelimeler ile kendinizi zamana karşı test edip seviyenizi kontrol edebiliyorsunuz. Aynı zamanda sohbet botları sayesinde gerçek insan gibi mesajlaşarak kendinizi bu yönde de geliştirebilirsiniz. Öğrendiğiniz kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini anadili öğrenmek istediğiniz insanların videosun’da sizlere sunuyor.

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İspanyolca öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İspanyolca  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İspanyolca öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İspanyolca Heryerde: eLLC İspanyolca  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İspanyolca öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İspanyolca  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İspanyolca  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İspanyolca  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İspanyolca  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İspanyolca  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

İspanyolca Aylar Kolay Ezberleme | İspanyolca - Türkçe Aylar
İspanyolca'ya yeni başladıysanız ve ayları kolayca öğrenmek istiyorsanız, eğlenceli ve pratik bir şekilde nasıl ezber yapacabileceğinizden bahsedeceği...
En İyi İspanyolca Öğrenme iOS Uygulamaları
En iyi iOS İspanyolca öğrenme uygulamalarını sizin için derledik. Sadece bir iOS telefon ile akıcı bir şekilde İspanyolca konuşabilmek günümüzde olduk...