Kullanıcı Deneyimi Videoları

eLLC Kullanıcı Yorumları

Onur Siray / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 26/08/2018

italyanca için de deneyip memnun kaldığım, dil öğrenme konusu açıldığında etrafımdakilere hiç tereddüt etmeden önerdiğim program. bu gidişle gerçekten her yıl bir dil öğrenecek gibi duruyorum.

DÜNDAR OYTUN / eLLC İngilizce Eğitim Seti 23/08/2018

Arkadaşlar ben aldım çok harika bir ürün, ders anlatımı şeklinde olmadığı için hiç sıkılmıyorsunuz. Sürekli tekrar yaptırarak her kelimeyi kalıcı olarak öğreniyorsunuz. oyun oynarken dil öğrenmek gerçekten harika.

Pelin Gür / eLLC İngilizce Eğitim Seti 14/08/2018

Arkadaşım önerdi ve hiç tereddütsüz aldım. Arkadaşımdan bir kaç bölüm ilerledim ve çok begendim. Şimdi 40. ünitedeyim ve çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler artık İngilizce biliyorum.

Feridun Karatay / eLLC İngilizce Eğitim Seti 10/08/2018

Çok başarılı bir uygulama ve çok ilgililer, satın alma ve indirme çok hızlı gerçekleşti uygulamayı beğendim set ise çok faydalı

Fuat Taşkın / eLLC Fransızca Eğitim Seti 08/08/2018

eLLC ile Fransızca derslerine başladım. Bir iki saatlik çalışma sonunda öğrendiğim kelimelerle çok basit da olsa cümleler kurabiliyordum. başlangıç seviyeden bir dil kursuna yazılsaydım, biliyorum ki, sayılar, alfabelerle uğraşmak beni hemencek sıkacaktı. sonra ilgim başka bir şeye kayacak ve böylece fransızca öğrenme hevesim yalan olacaktı. oysa eLLC yabancı dili bu şekilde öğretmiyor, sürekli resimler göstererek oyun şeklinde ilerlediği için sıkıntı da vermiyor. kullanıcının, resimlerdeki farklardan yola çıkarak ne anlatıldığını kavramasını sağlıyor. misal; bir resimde bir kız çocuğu hamburger, bir başka resimde bir erkek çocuğu makarna yiyor. sonra her iki resim için "mange" kelimesini veriyor. kullanıcı buradan anlıyor ki, "mange" fransızca "yemek" anlamına geliyor. bu şekilde karşılaştırmalı bir mantık sunuluyor ve kullanıcının verilenleri yorumlayarak dili öğrenmesi sağlanıyor. elbette içerik çok detaylı değil. yani dil seviyelerini tamamladıktan sonra sular seller gibi konuşmayı ya da tüm dil bilgisine hakim olacağınızı düşünmeyin. program da bunu zaten vaat etmiyor, o size temel dil bilgisini vereceğini söylüyor. gerisi, ek bir kaynakla (dil öğrenmedeki ciddiyetinize göre bu bir kitap ya da kurs olabilir) yola devam etmenize bakar.

bu koşullar çerçevesinde programı kesinlikle tavsiye ederim. mesela, geçen yıl İtalyanca'ya merak salmıştım. eLLC İtalyanca ile az çalıştım, sonra baktım sarmıyor, bıraktım. italyanca öğreneceğim deyip kursa gitseymişim boşuna para verecekmişim. görüldüğü gibi programın ekonomiye de katkısı var. böyle reklam yapıyor gibi oldum, farkındayım, ama hakikaten referans aldığı teknik açısından programı başarılı buluyorum. teoriden ziyade pratik seven bünyeler beğeneceklerdir.

Uğur Fidan / eLLC İngilizce Eğitim Seti 07/08/2018

Ben bu eğitim setinin 39 levelindeyim. Konu anlatımında verdiği örnekler açıkçası benim gittiğim İngilizce kursundan çok daha iyi. Belli kalıp cümlelerde takılıp kalmıyor. Böylece konular arasında bilgi transferini zihninizde daha iyi yapıyorsunuz. Özellikle çalışan insanlar için süper diyorum.

Fadime Renk / eLLC Fransızca Eğitim Seti 07/08/2018

Piyasadaki muadil ürünleri araştırdım bu set kadar iyisini bulamadım süper ürün pişman olmazsınız kesinlikle kaçırmayın konu anlatımları çok öğretici eksiksiz ve eşsiz bi ürün...

Ceren K. / eLLC Almanca Eğitim Seti 06/08/2018

Vereceğiniz paraya değer... Kelime bilginizi de geliştirebilirsiniz. Okunuşlarını da size öğretiyorlar. Eğer kurslara kur kur para vermek istemiyorsanız, ayaklarınızı uzatıp ders dinlemek istiyorsanız kaçırmayın derim..

hatice genç / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 06/08/2018

çok başarılı bir sistem , çok beğendim kesinlikle italyanca konuşmayı öğreniyorsunuz.

Osman S. / eLLC İngilizce Eğitim Seti 05/08/2018

eLLC ingilizce setini geçen hafta aldım..çok faydalı olacağını düşünüyorum. ingilizcenin mantığını öğretiyorlar. Almayı düşünüp kararsız olanlara tavsiye ediyorum. boşuna kursa gidip onca para dökmeye gerek yok bu seti uygun bir fiyata alıp kendi kendinize ingilizce öğrenilebilirsiniz. En azındandan belli bir seviyeye gelinebilir.

Samime Günay / eLLC İngilizce Eğitim Seti 04/08/2018

Bu ürünü eşime aldık ve gerçekten eşim kendi kendine İngilizceyi söktü diyebilirim. Ben bunun olacağına asla inanmıyordum, paramız boşa gidecek diye düşünüyordum ama yanıldım. Eşim 180 konuyu bitirdi, şu anda ingilizce hikaye kitaplarını okuyup çeviri çalışması yapıyor. Almanızı tavsiye ederim ama adam gibi çalışacaksanız, zaman ayıracaksanız.

Cenk Küçük / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 03/08/2018

Daha ilk level ve ilk 2 unit'ten bir şeyler öğrendiğiniz hissini verdiren, öğretme metodu bir bebeğin dil öğrenmesi ya da yabancı dil bilmeyen bir insanın gittiği yerde insanların içinde dil öğrenmesi ile aynı olan bilgisayar programı.hiçbir şey bilmeden ve hiçbir yardım almadan, en etkili hafıza metodu olan görsel materyallerle sıfırdan dil öğreniyorsunuz(en azından kendim adına ispanyolca için bunu söyleyebilirim). istediği parayı fazlasıyla hak ediyor.

Perihan Semiz / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 02/08/2018

ispanyolca programı tahminimden daha etkilidir.özellikle level atladıkça geriye dönüp geçmiş konuları hatırlatması,tekrar yapma açısından da faydalı.

Dilara Sancak / eLLC İngilizce Eğitim Seti 01/08/2018

arkadaşlar ben bu seti aldım çok harika bir set sizi sıfırdan alıyor ingilizcenim tüm ayrıntılarını çok güzel bir şekilde anlatıyor. Anlatım metodu çok güzel. temelden başlıyor 100. konuya geldiğinizde kpds soruları çözecek duruma geliyorsunuz.. özel kurs gibi...

Kemal Zengin / eLLC Almanca Eğitim Seti 01/08/2018

Gerçekten çok iyi hazırlanmış bir set.Her gün 1 leve bitiriyorum.Milyarlarca para ödenen dil kurslarından hiçbir farkı yok.Emeği geçen herkese teşekkürler...

Fatih PEKBAKAN / eLLC Arapça Eğitim Seti 01/08/2018

Ürünü çok beğendim.Şuan 3 leveldeyim deyim. eğitim yöntemi çok iyi. Konuya akıcı ve eğlenceli ilerliyor. Düşünenlere tereddüt etmeyin derim.Tavsiye ediyorum

Levent T. / eLLC Çince Eğitim Seti 31/07/2018

Tereddütlü olan arkadaşlar varsa hiç düşünmesin derim. Kurs kadar yararlı diye düşünüyorum. anlamadığınız yerleri istediğimiz kadar baştan tekrar edebilme imkanınız var :)

Serkan Yağız / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 30/07/2018

Çalışmak isteyen , yeni başlayana, ilerletmek isteyene gerçek bir kaynak , ben çalıştım gerçekten harika bir kaynak , ispanyolca öğrenmek isteyen herkese düşünmeden alın diyebilirim.

Tayfun YOLCU / eLLC İngilizce Eğitim Seti 29/07/2018

Ürün Cuma günü elime geçti. Resmen Dersaneyi evinize getiriyor. Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsanız ve dersaneye gidemiyorsanız Mükemmel bi eser. Evde çayınızı sigaranızı içip cipsinizi yerken ingilizce öğreniyorsunuz. İnsan daha ne ister ki. İnanın bana bu yeni başlamama rağmen bu set ile ingilizceyi çok kolay öğrenirsiniz. Mobil uygulama ile istediğin zaman pratik yapabiliyorsun. içinde binlerce kelime var, Geri kalan sizin elinizde ne kadar çok kelime öğrenirseniz ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar çok geliştirirsiniz ingilizcenizi..

Lale Derin / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 28/07/2018

ispanyolca versiyonu bence başarılıdır. normalde hafızam kuvvetli değildir, bir gördüğüm şeyi anında unuturum. tekrar ederek öğretmesiyle ve tekrarların zamanlamasıyla, benim gibi doğuştan alzaymır birine bile bir şeyler öğretebiliyorsa, başarılıdır.

Selenay Ç. / eLLC Almanca Eğitim Seti 18/07/2018

gerçekten çok başarılı bir dil öğretme programı. lisede dört yılda öğrendiğim almancadan çok daha fazlasını bir ayda öğrenmemi sağlayarak saygımı kazandı. ben bu gazla her yıl bir dil öğrenirim.

Ayhan ŞEN / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 17/07/2018

8. leveldeyim, beklediğimden daha iyi. Örneklemeleri, anlatımları v.b. gayet anlaşılır ve iyi , Tavsiye ederim, tekrar etmek, baştan öğrenmek isteyenler için birebir.

Seren Feray / eLLC Almanca Eğitim Seti 15/07/2018

Bu ürünü almadan önce bir çok kitap ve vcd aldım hiç bir işe yaramadı hepsi bi kenarda duruyor, kesinlikle kursa gidip para kaptırmayın, yeni başlayanlar içinde bilenler içinde mükemmel bi ürün ve yeterli bi ürün

Şükran Toprak / eLLC İngilizce Eğitim Seti 10/07/2018

Yaptırdığı tekrarlarla belli cümle kalıplarının hafızada yer etmesini sağlayan, bu kadar tekrarın neticesinde kelime bilgisinin de iyi olması durumunda benzer cümleleri kolaylıkla kurmanıza imkan sağlama potansiyeline sahip faydalı program.

Fatih Sancak / eLLC İngilizce Eğitim Seti 17/06/2018

Ayrıntılı Basit Kolay Anlaşılır güzel bir metod, bence denenmeli.

Ferhat coşar / eLLC İngilizce Eğitim Seti 17/06/2018

iş yerinden arkadaşımın bilgisayarına yüklemiştim. evde orta okul - ilk okul çağlarındaki 3 çocuğuna her birinin ismiyle hesap açmıştım. çocuklar eğlence ve oyuna çevirmişler işi. ve babalarının dediğine göre bir senede setleri bitirmiş bayağı bayağı konuşmaya başlamışlar. babalarına da hesap açmıştım ama hiç bakmamış.

öğretiyor yani aslında

Fadime Türkeli / eLLC İngilizce Eğitim Seti 11/06/2018

Bu fiyata bu kalite başka olamaz harika teşekkürler. telefondan istediğin zaman ingilizce öğrenebiliyorum.

Seval. / eLLC İngilizce Eğitim Seti 03/06/2018

8. Sınıf öğrencisine siZce uygun mu ve fen lisesine gitmeyi düşünüyorum ve tüm derslerim iyi ingilizceyi haketmem lazım veya önerecek bir setiniz varsa soylermisiniz tşk....

Gülşen S. / eLLC Arapça Eğitim Seti 30/05/2018

Kesinlikle çok anlaşılır ve kullanışlı bir set. tavsiye ediyorum, başlangıç ya da orta seviye farketmez rahatla kullanılabilir.

şule vural / eLLC İngilizce Eğitim Seti 21/05/2018

ben eşim için düşünüyorum, bu trend yurtdışında realenglish grubu tarafından başlatıldı. türkiyeye gelmesine çok sevindim, ingilizce tıp mezunu biri olarak söyleyebilirim ki evet ingilizce böyle öğrenilir.

HALİL / eLLC İngilizce Eğitim Seti 20/05/2018

genel ingilizce kursuna giden biri olarak, boşuna kursa gidip onca para vermeye gerek yok diyorum. çünkü kursta 2. kura kadar devam edebildim sonra kurstan ayrıldım. şimdi bu setten devam ediyorum. inanın gittiğim kurstan çok daha iyi anlatılıyor. kursa gitmeye bile gerek yok. bu setin yanında pekiştirmek için bir kaç kaynaktan soru çözülerek genel ingilizce halledilebilir. genel ingilizceden sonra kpds için olan setinide almayı düşünüyorum.

Ilgaz L. / eLLC İngilizce Eğitim Seti 07/05/2018

Bütün ingilizceyi kapsadığına dikkat edin.anlatımı güzel. Kursa gitmeyi gerek duymadım. zaten 1 aylık başlangıç kursu için bu kadar para istiyorlar.

Mutlu Deniz / eLLC Fransızca Eğitim Seti 23/04/2018

Kursa fazla para vermeye gerek. yok. kitap alıp çalışırsanız sıkılırsınız. eLLC ile kurs eve gelir. herşeyi tüm detaylarıyla anlatıyorlar. çok fazla kelime ve cümle var, hem eğlenceli hemde bol pratik yaptırması dili ister istemez öğrenmenizi sağlıyor

İbrahim Şeker / eLLC İngilizce Eğitim Seti 23/04/2018

ÜRÜNÜ GEÇENLERDE ALDIM.FİYATI GAYET İYİ.MALESEF TÜM ÖĞRENCİLİK HAYATIM BOYUNCA İNGİLİZCEDEN KAÇTIM, AKADEMİSYENLİK DÜŞÜNMEYE BAŞLAYINCA PAÇALARI SIVADIK BAŞLADIK İNGİLİZCE ÖĞRENMEYE.KURSA GİDİYORUM. İNANIN BU SETDE ANLATILANLAR KADAR BİLE ANLATILMIYOR. ANALTIM GAYET GÜZEL ANLAŞILIR. MUTLAKA TAVSİYE EDERİM

Tanyel Güven / eLLC İngilizce Eğitim Seti 22/04/2018

Demolarını internetten telefnuma ve bilgisayarıma indirdim gördüğüm kadarıyla mükemmel. şipariş verdim inşallah ulaşınca daha da geliştireceğim ingilizcemi. bu ürünü herkese tavsiye ederim. bireysel çalışmak için bire bir ürün.

Gülay FİDAN / eLLC Almanca Eğitim Seti 08/04/2018

Oldukça başarılı bir set bi de fiyatı göz önünde bulundurunca... Eğer dikkatli dinler not da alırsanız, hele bir de ufaktan altyapınız varsa çok işe yarayacaktır. Tavsiye ediyorum ??????

hasan tomuk / eLLC Arapça Eğitim Seti 21/03/2018

başlangıç seviyesi derslerini yeni tamamlamış biri olarak söyleyebilirim ki o kadar kursa gittim ama konuşmam hiç bu kadar gelişmemişti şimdi ileri seviyeyede sipariş edeceğim. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum

yusuf öncül / eLLC Almanca Eğitim Seti 20/03/2018

keşke okullarda öğretilen sistem bu olsa

ece benligiray / eLLC İngilizce Eğitim Seti 20/03/2018

uzun yıllardır aktif olarak ingilizce kullanmadığım için doğal olarak konuşma özgüvenim düşmüş ve bilgi dağarcığım daralmıştı. bu nedenle paket program satın aldım alıştığımız öğretme methodlarından farklı bir sistem kullanmış olmaları eğitimi daha akıcı ve kolay hale getirmiş öncelikle ders gibi değil doğal yolla öğrenmek daha etkili yaşadığınız en ufak sıkıntıda hızlı ve açıklayıcı dönüş yapıyor olmaları da tercih etmek için önemli bir sebep bence. dünyayı takip edebilmek için ingilizce şart bu nedenle herkese güvenle tavsiye ediyorum

Giray ÇOBAN / eLLC Yunanca Eğitim Seti 18/03/2018

Sevdiğim bir arkadaşımın tavisyesi üzerine tanıştığım yabancı dil öğrenme programı. kısaca tekrara yönelik çalışma yöntemiyle başarılı bir program olduğunu düşünüyorum. spekaking, listening and writing birlikte oldukça güzel kullandırıyor.

hülya tozlu / eLLC Portekizce Eğitim Seti 17/03/2018

ben portekizce temel öğretmenliklerde yapmış biriyim yıllar sonra yeniden toparlanmak adına dün başladım hemen de önerdim yakınlarıma ve istekli dostlarıma harika bir hizmet çok teşekkür ederim.

hüner ibrahimov / eLLC Türkçe Eğitim Seti 15/03/2018

bu çok güzel bir sistem siz çetin olanı kolay ettiniz.

aykut ersan / eLLC Lehce Eğitim Seti 14/03/2018

faydalı bir siste kendimi çok geliştirdim tabii ben çok önce satın almıştım fazla extraları yoktu şimdi bir çok extra özellikler eklenmiş kesinlikle kaçmaz.

Harun TEKÇAM / eLLC İngilizce Eğitim Seti 12/03/2018

Bana göre gercek su ki, bir kursa gidip egitim almaktansa önce bu bu ürünü alıp kullanmanızı tavsiye ediyorum. ( özellikle yeni başlayanlar icin). eğitim seti ile çalışmaya başlayalı 1 hafta oldu neredeyse her gün 1 konuya çalışıyorum. Turkce karşılıklar anlaşır, kurslarda olduğu gibi kaçırdım neydi derdi yok, hemen geri dönün tekrar bakın, tekrar çözün. Fakat alıştırma ve testler ile kendinizi desteklemeniz gerekiyor. Konuşmaktan çok gramer ağırlıklı, gramer öğrenmek icin kursa gidip o kadar para vermenize gerek yok. Tavsiye ederim.

kemal savan / eLLC Japonca Eğitim Seti 12/03/2018

harika bir method 3 yaşındaki oğlumla birlikte öğrenmeye çalışıyoruz çok heyecanlıyız teşekkürler şimdiden...

ramin hüseynov / eLLC Türkçe Eğitim Seti 11/03/2018

sag olun azerbaycan selam

fatih şenol / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 10/03/2018

merhaba ürünü alalı 3 hafta kadar oldu. kendimde bu kadar ilerleme beklemiyordum. alıp almama konusunda kararsız kalan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum çok çok darklı bir method mutlaka deneyin.

adem öztürk / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 09/03/2018

İtalyanca için şu ana kadar gördüğüm en yararlı program.e tabikide yine de yeterli değil, kitaptan gramer çalışmak lazım ve elinizin altında bir sözlük olması mutlaka gerekli.

feyza sevinçli / eLLC İsveçce Eğitim Seti 08/03/2018

özellikle konuşma problemimi yıllardır çözemeyen birisi olarak ilk bir haftada edindiğim kazanımlar beni çok heyecanlandırıyor. çok teşekkür ederim.

mert alptekin / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 06/03/2018

benim gibi ispanyolca konuşmaya korkan birileri için harika tasarlanmış bir eğitim methodu. çok memnun kaldım. hatta herkese tavsiye ediyorum.

oktay taşkın / eLLC İbranice Eğitim Seti 05/03/2018

istediğimiz bu işte kardeşim. ne o yaa her başlangıçta deli gibi ezber yapıyorduk... böyle öğretilmeli bence tekrarladıkça hafızaya kazınacak.

abdulsamed demirboğa / eLLC Türkçe Eğitim Seti 04/03/2018

1 numara :)))

yağmur sarıtaş / eLLC İngilizce Eğitim Seti 03/03/2018

çok güzel bir program onun sayesinde ingilizceyi öğrendim

halil soydan / eLLC İngilizce Eğitim Seti 02/03/2018

bence ingilizcesi kötü olan herkes almalı müthiş bir şey

selin taşlı / eLLC Fransızca Eğitim Seti 01/03/2018

çok çok güzel ben bile sıkılmadan öğrendiysem herkes öğrenir

tuğçe özakın / eLLC Danca Eğitim Seti 28/02/2018

çok sevdim fazlasıyla akılda kalıcı bir program fazlasıyla ! teşekkürler

sedef taşkın / eLLC Çince Eğitim Seti 27/02/2018

10 yıl önce neredeydiniz? öğretim şekli çok güzel teşekkürler.

berrin menderes / eLLC Arapça Eğitim Seti 26/02/2018

çok iyiydi memnun kaldım

gülşen çakır / eLLC Almanca Eğitim Seti 25/02/2018

çok keyifli ve başarılı buldum her üniteyi sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkürler.

haktan baran / eLLC Yunanca Eğitim Seti 23/02/2018

süper herkese tavsiye ederim

hande öğünç / eLLC Portekizce Eğitim Seti 22/02/2018

kesinlikle çok başarılı ve çok eğlenceli tebrikler

idil süler / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 21/02/2018

fevkalede bir teknik çok etkilendiğimi bilmenizi isterim.

merve darendeoğlu / eLLC İsveçce Eğitim Seti 20/02/2018

çok başarılı bir teknik çok öğretici akıcı bir anlatım çok keyif aldım teşekkürler

orhan tekeli / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 19/02/2018

çok güzel bir teknik sanki yüz yüze konuşuyormuş gibi...

gökçem eryiğit / eLLC İngilizce Eğitim Seti 18/02/2018

yüksek lisans öğrencisi olarak akademik kariyerimde ve iş hayatımda bana inanılmaz bir şekilde yaradı.harika ötesi bir şey. yıllardır öğrenmeye çalıştığım ingilizceyi şimdi daha kolay öğreniyorum. teşekkürler

latife aksu / eLLC Lehce Eğitim Seti 17/02/2018

şu an 14 ders bitirdim gayet iyi gidiyor sabırsızlıkla bitirmeyi bekliyorum inşallah daha ileri seviyelerinide yaparlar.

eylem önal / eLLC Japonca Eğitim Seti 16/02/2018

bir dil ancak bu kadar güzel öğretilebilir.teşekkürler :)))

sefa doğan / eLLC İbranice Eğitim Seti 15/02/2018

harika...diğer tekniklere göre daha pratik öğretiyor.

hasan kılınç / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 14/02/2018

çok başarılı bir çalışma yapmışsınız sayenizde hollandacam daha da ilerledi teşekkürler.

şirin dostoğlu / eLLC Arapça Eğitim Seti 13/02/2018

ben ilk inanmayan kişilerden biriydim Allah sizden bin kere razı olsun emeği geçen herkese çok çokk teşekkürler çok mutluyum ama maalesef ben geç tanıdım yenileri çıkarsa beni unutmayın :)))

hayal alpay / eLLC Fransızca Eğitim Seti 12/02/2018

çok başarılı , etkili, akıcı teşekkürler...

tekin terzi / eLLC İngilizce Eğitim Seti 12/02/2018

ingilizce bilmek insana kendini özel hissettiriyor . kardeşimle birlikte çok araştırdık . bu yöntemi denemeye karar verdik . şuan derslerin 2/3 kısmını bitirdik. söyleyeceğim tek kelimeyle mükemmel . siz dersleri geçtikçe ingilizceye olan öğrenme şevkinizde artıyor. hızlı telaffuzları dahi anlamaya başlıyorsunuz filmleri ing. izlediğinizde altyazıları okumanıza gerek kalmıyor . bu yöntem ingilizcenin en zor kısmı olan anlama kısmını mükemmel derecede hallediyor. zaten anlayamadığınız bir dilden dil bilgisi grammer vs. öğrenmeye çalışmak boşuna kürek çekmek . anlayabiliyorsanız o zaman öğrenebilirsiniz .

cengiz pamukoğlu / eLLC Danca Eğitim Seti 11/02/2018

şuan 16. dersteyim özellikle yorum yazmadım bu zamana kadar sonucu görmek istedim ve gönül rahatlığıyla hatta şiddetle tavsiye ediyorum. emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

banu çolak / eLLC Almanca Eğitim Seti 11/02/2018

teşekkürler. çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

yusuf salihoğlu / eLLC Çince Eğitim Seti 10/02/2018

fazla söze gerek yok muhteşemmmm...

betül akel / eLLC Yunanca Eğitim Seti 10/02/2018

şu an bir yunanca kursuna devam ediyorum. fakat kurslar grammer öğretiyor . bu program sayesinde direkt konuşma öğreniliyor asıl önemli olanda bu teşekkürler.

selma özdemir / eLLC Lehce Eğitim Seti 08/02/2018

çooook başarılı ve keyifli tebrik ederim.

zeynep volkan / eLLC Japonca Eğitim Seti 07/02/2018

şimdiye kadar gördüğüm en iyi japonca öğrenme aracı emeği geçen herkese teşekkür ederim.

su demir / eLLC Portekizce Eğitim Seti 06/02/2018

süper insanın aklında kalıyor

filiz arslan / eLLC Rusça Eğitim Seti 04/02/2018

gerçekten çok güzel her yerde çalışabileceğiniz bir program.

engin tiryakioğlu / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 03/02/2018

teşekkürler süper bir program hiç bu kadar eğlenceli bir ders çalışmamıştım.

hamza polat / eLLC İngilizce Eğitim Seti 02/02/2018

litvanyadan yazıyorum gerçekten güzel hazırlanmış tebrikler.

feyza şimşek / eLLC İsveçce Eğitim Seti 01/02/2018

tek kelimeyle harika çok işe yarıyor

şebnem çelik / eLLC İngilizce Eğitim Seti 31/01/2018

merhaba biraz önce sayın çağla hanımdan gönderilen ücretsiz dersleri dinleyip dinlemediğimle alakalı gayet samimi ve ilgili bir mail aldım. sevgili çağla derslerinizi lisede hocalarımın bana dinletemediği ve 2 kurs parası ödemiş ama 3. dersten itibaren gitmediğim kadar dinliyorum zevkle vede zevkle...bu sistem benim işte bu !dediğim sistemdir soğuk cambridge kitaplarının ağır grammerleri altında ezildikten ve tamda ümidimi yitirmişken üstelik.şu anda ingilizceyi daha ileri derecede bilmeme rağmen başa sarmaksa gayet eğlenceli . başarılarınızın ve derslerinizin devamını diliyorum.

mahmut erdoğdu / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 30/01/2018

yeni başlamama rağmen daha çabuk öğreniyorum işe yarıyor teşekkürler sadece 30 dakikanızı ayırın ve sessiz bir ortamda dinleyin ve tekrar edin.

birgül kartal / eLLC İngilizce Eğitim Seti 28/01/2018

size şuan malta adasından yazıyorum buraya çok kısa süre önce ingilizce öğrenimi için geldim. altı ay eğitim göreceğim .sizinle tanışmam da çok kısa bir süre önce tesadüfen internette gezinirken tanıştım ve çok sevindim.derslerinizi dinlemeye başladım ve memnun kaldım, takip etmeye devam edeceğim teşekkürler.

hande sağlam / eLLC İngilizce Eğitim Seti 27/01/2018

mükemmel süper bir teknik

ibrahim aksakal / eLLC İbranice Eğitim Seti 26/01/2018

siparişim fazla sürmeden elime geçti şuan 20. dersteyim yeteri kadar faydalı oluyor teşekkür ederim

mehmet erol / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 24/01/2018

merhabalar ben antalyadan yazıyorum. şuana kadar hollandaca öğrenmekiçin gittiğim kurslarve programlar içinde en akıcı ve öğretici anlaşılması kolay öğrenmesi zevkli bir program hollandacayı kolay ve doğru bir şekilde öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum ve böyle bir programı bizlere sunanalara çok teşekkür ediyorum

nagihan eroğlu / eLLC Fransızca Eğitim Seti 23/01/2018

teşekkürler böyle bir program yaptığınız için.

hakan elçin / eLLC Türkçe Eğitim Seti 22/01/2018

bence güzel bir program emeği geçenlere teşekkürler

erol dumanoğlu / eLLC İbranice Eğitim Seti 21/01/2018

gerçekten çok yararlı bir set emeği geçenlere teşekkürler.

serkan doğanlı / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 20/01/2018

deneme derslerini dinledim ve hemen sipariş verdim. 1 günde elime ulaştı . şuan 14. dersteyim kendimdeki müthiş değişimi görüyorum artık söylenenleri anlamaya başladım konuşuyorum da. herkese tavsiye ediyorum. emeği geçen herkese teşekkürler.

selin coşkun / eLLC Fransızca Eğitim Seti 19/01/2018

bu programı kullanan arkadaşlar ? kullanmaya devam edin çünkü bende kullanıyorum.

emre gezer / eLLC Danca Eğitim Seti 19/01/2018

yıllardır danca öğrenmek istiyorum milyarlar döküp kursa gittim . ama bu kadar yararlı bir teknik görmedim. dinleyerek öğrenmek çok farklı ve çok etkili. ve sürekli geçmişe dönerek eski bilgilerinizin taze kalmasını sağlayan bir teknik. almak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler. asla pişman olmazlar teşekkürler.

kerimhan kıvrak / eLLC Çince Eğitim Seti 18/01/2018

bill gates in yıllar önce xp işletim sistemini çıkarırken eski windows sürümlerine kıyasla sorunsuz hale gelmesi, otomatikleşmesi ve daha kolaylaşması üzerine dediği bir söz vardı "bunu artık anneannem bile kullanabilir öğrenebilir." :))

sinan altan / eLLC Arapça Eğitim Seti 18/01/2018

programı bitirdim konuşmamda ciddi bir ilerleme var emeği geçen herkese teşekkür ederim

engin can özer / eLLC Almanca Eğitim Seti 17/01/2018

mükemmel çok akılda kalıcı bir eğitim şekli yeni başlamama rağmen çok memnun kaldım.

murat erdal / eLLC Yunanca Eğitim Seti 17/01/2018

şuan yunanistandan yazıyorum. bütün dersleri tamamladıktan sonra ilk yurtdışı seyahatim. insanlarla burada yunanca konuşarak her işimi halledebilmek tarifsiz bir duygu. emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

mehmet başoğlu / eLLC Rusça Eğitim Seti 16/01/2018

46 yaşındayım ben böyle muhteşem bir eğitim görmedim.

Süleyman Vatansever / eLLC İngilizce Eğitim Seti 15/01/2018

Ben sıfır ingilizcem ile eLLC Programını takip ederek ingilizce hikaye kitapları okumaya başladım. Sıfırdan başlayanlar için birebir. Zaten ileri ingilizce derslerle pek mümkün değil. Kendi çabanızla ilerlersiniz. Saygılar..

ali altıntaş / eLLC Portekizce Eğitim Seti 15/01/2018

gerçekten süper olmuş ellerinize sağlık. emeğe saygı.birde bunun rusçasını yapsanız rusyada çalışan türkler için çok faydalı olacaktır. mağduruz.

yasin erdem / eLLC Lehce Eğitim Seti 15/01/2018

şiddetle tavsiye ediyorum.

selma boyacı / eLLC Japonca Eğitim Seti 14/01/2018

bir süredir günlük yürüyüşümü yaparken Ellc ile japonca çalışıyorum çok zevkli ve faydalı.

nihal ada / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 14/01/2018

teşekkür ederim. böyle bir konuşma eğitimine ihtiyacım vardı.

beril şahin / eLLC İsveçce Eğitim Seti 13/01/2018

bence çok yararlı rahat rahat hata yapmaya korkmadan öğreniyorum.

mehmet sabri erdöl / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 12/01/2018

50 yaşındayım. orta lise üniversite ihtisas birde kendi gayretlerim lisan öğrenmeye çalıştım . Ellc ile tanıştığımda şöyle dedim "işte benim aradığım bu, bununla olur olmazsa olmaz ". çok memnun kaldım. Yrd Doç. Dr. M. Sabri ERDÖL

idris örnek / eLLC İngilizce Eğitim Seti 12/01/2018

ı can speak english thank you Ellc

yelda altun / eLLC İngilizce Eğitim Seti 12/01/2018

hello, realy helpful and an excellent program. thank u

kaan bahçeli / eLLC İbranice Eğitim Seti 10/01/2018

gaye başarılı bir öğretim sistemi. temennim bu ürünü devlet kendi okullarında sistemin bir parçası yaparak dilleri anadili gibi konuşan bireyler yetiştirmek olur.

meltem öz / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 09/01/2018

sıfırdan başladım pek mutlu değildim ama şimdi farkı görebiliyorum .tekrarlar çok iyi oluyor. dersler için teşekkürler.

ahmet fidancı / eLLC Fransızca Eğitim Seti 08/01/2018

arkadaşlarımın görüşlerine katılıyorum gördüğüm en kapsamlı ve başarılı çalışma. emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

berk bozkurt / eLLC Danca Eğitim Seti 07/01/2018

Ellc başarılarının devamını diliyorum

ayça öktem / eLLC Çince Eğitim Seti 06/01/2018

pratiğim yok diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat

necip odabaş / eLLC Arapça Eğitim Seti 05/01/2018

yaşım 50 yaşamımın 40 yılını arapçayı doğru dürüst öğrenemeden heba ettim diyebilirim yaşım ne kadar ilerlemiş olsada öğrenmenin yaşı yoktur diyerek Ellc methodu ile de arapçayı öğreneceğime inandığım için siparişimi verdim ve bu yorumu ekliyorum herkese sevgiler.

adem demir / eLLC Almanca Eğitim Seti 04/01/2018

63 dersteyim zaten grammer bilgim vardı ama konuşamıyordum şimdi konuşabiliyorum fakat bunun 4-5-6 sınıda bekliyorum. bu sene üniversite hazırlık sınıfına başlıyorum umarım faydası olur.

harun gül / eLLC Yunanca Eğitim Seti 03/01/2018

böyle kaliteli olduğunu tahmin etmiyordum. tavsiye ederim.

mustafa tunc / eLLC Portekizce Eğitim Seti 02/01/2018

evet başarılı çok güzel öğretiyor böylesini daha önceki araştırmalarıma rağmen bulamamıştım . bu ise tesadüfen denk geldi teşekkürler.

umut karaman / eLLC İngilizce Eğitim Seti 31/12/2017

english is easy language. but if you want to learn english. you should study english... I learn english I need new words and listening and speaking thank you.

neslihan sarıkaya / eLLC İsveçce Eğitim Seti 30/11/2017

çok güzel isveççe bilmiyordum ama öğrendim teşekkür ederim.

kemal kizgin / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 29/11/2017

merhaba. yönteminizi başarılı buldum. etkili ve akılda kalıcı.

hüseyin ender / eLLC İbranice Eğitim Seti 29/11/2017

ilk üç kuru bitirdim gerçekten çok faydalı teşekkür ederim.

resul duman / eLLC İngilizce Eğitim Seti 28/11/2017

şuan ingiltereden yazıyorum Ellc ile tanışalı 1.5 ay oldu Ellc olmasaydı ingiltereye gelmiş olmamın hiç tadı olmayacaktı. o kadar eğitim gördüm ama şuan kullanabildiğim tüm kalıplar Ellc ile öğrendiklerim hazırlayanlara bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum. bu arada ileri seviye ne zaman çıkacak öngördüğünüz bir tarih varmı ? Heyecanla bekliyorum.

fatih er / eLLC Rusça Eğitim Seti 28/11/2017

dersler çok zevkli. can sıkıcı ve uyku getirici grammer yerine direkt uygulama var. method bence harika. çok güzel olmuş yapanların eline sağlık.

irfan eker / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 27/11/2017

arkadaşlarımın görüşlerine katılıyorum gördüğüm en kapsamlı ve başarılı çalışma emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

mehmet özcan / eLLC Fransızca Eğitim Seti 27/11/2017

piyasada olmayan bir tarzda ders başarılı tebrikler.

ilya sancak / eLLC Danca Eğitim Seti 27/11/2017

tümdengelim ve tümevarım yöntemlerinin aşamalı dizaynı ile unutmanın önüne geçen ve konuşmaya cesaret veren iyi bir teknik emeğinize sağlık.

aslı dallı / eLLC Arapça Eğitim Seti 26/11/2017

kısa sürede çok şey öğreniyorsunuz herkese tavsiye ederim teşekkürler.

münevver şahin / eLLC İngilizce Eğitim Seti 26/11/2017

merhaba arkadaşlar ben ankaradan münevver. ben ilk 7 deneme dersini dinledikten sonra seti sipariş ettim ve şuan 1. bölüm 27 dersteyim . inanılmaz keyifli ve bir sonraki dersi heyecan ve merakla bekliyorum . 22. dersten sonra çalışmış olduğum önceki derslerdeki cümleler aklımda uçuşmaya başladı ve farkında olmadan öğrenmiş olduklarım dahilinde yaşadığım olayları ingilizce düşünmeye çalıştığımı ve bazılarını başardığımın farkına vardım. aynı gün içinde fırsat buldukça birkaç kez tekrar tekrar dinliyor ve kitapçığı okuyorum . tekrar etmenin etkisi ayrıca büyük. tüm üniteleri bitirdikten sonra eminim çok rahat konuşarak anlayabilecek durumda olacağım.devamında bir set daha oluşturmanız durumunda kesinlikle almayı düşünürüm. ı'd like to meet with Ellc I'm very happy thank you very much.

mustafa mercan / eLLC Almanca Eğitim Seti 26/11/2017

gayet başarılı beklediğimden çok çok iyiydi.

yaman hasan / eLLC Yunanca Eğitim Seti 26/11/2017

gerçekten çok iyi bu kadarını beklemiyordum açıkçası hiç sıkıcı değil on numara

fatih boztürk / eLLC Portekizce Eğitim Seti 25/11/2017

portekizce öğrenme yöntemi şu ana kadar gördüklerim arasında en farklı ve etkili bir yöntem güzel düşünülmüş bir uygulama.karşınızda biriyle pratik yapıyorsunuz.

ahmet soydan / eLLC Lehce Eğitim Seti 25/11/2017

çok başarılı günün her saatinde her fırsatta dinlemek ve öğrenmek güzel.

semra yaman / eLLC Japonca Eğitim Seti 25/11/2017

gerçekten çok beğenerek dinledim emeği geçe herkese teşekkürler.

yıldırım yükselen / eLLC İsveçce Eğitim Seti 25/11/2017

anlatımı harika ara tekrarlar ile zihinde kalıcı oluyor ilginç ve güzel bir method haklı olarak da başarılı da.

ali özeken / eLLC İtalyanca Eğitim Seti 24/11/2017

çok teşekkür ederim arkadaşlar harika bir uygulama tavsiye ederim herkese.

hülya yurtseven / eLLC İspanyolca Eğitim Seti 24/11/2017

ispanyolca konuşmayı çok kolalaştıran başarılı bir sistem, çok beğendim.teşekkürler.

ayşe özen / eLLC İbranice Eğitim Seti 24/11/2017

ya bu program harikaaaa :))

melih ertunc / eLLC İngilizce Eğitim Seti 24/11/2017

çok başarılı bir metod bu ... ingilizcenin tenslerini ve zamanlarını öğrenmeye çalışmak gerçekten büyük bir kayıp. zaten ilerleyen zamanlarda hangi kalıbın hangi zamana uyduğunu, anlatmak istediğiniz duruma göre çok kolay seçebiliyorsunuz. ilk üç kuru bitirmek üzereyim ve ileri seviyenin bir an önce çıkmasını bekliyorum. almayı düşünenler için, ses dosyaları için 200 TL fazla gibi görünsede performans/fayda açısından çok verimli. herhangi bir ingilizce kursuna en az üç yada dört katını ödemekle birlikte üçte biri kadar ancak faydayı sağlayabilirsiniz... tavsiye ederim...bence en önemli nokta dersleri aksatmadan devam etmek, sistem tekrarları ile öğrendiklerinizi unutmanıza izin vermiyor zaten...

berke can / eLLC Hollandaca Eğitim Seti 23/11/2017

başarılı ve öğretici.tebrik ediyorum.

kaya alp / eLLC Danca Eğitim Seti 23/11/2017

şuan çalışıyorum ve çok memnunum

Banu yürür / eLLC Arapça Eğitim Seti 23/11/2017

beğendim sıkılmadan öğrenebilmek güzel.tebrikler

devrim coban / eLLC Çince Eğitim Seti 22/11/2017

değişik ve akılcı. herkese tavsiye ederim.

ahmet öztürk / eLLC Fransızca Eğitim Seti 21/11/2017

gerçekten çok iyi bir teknik. teşekkürler.

ORHAN DEMİRCİ / eLLC Fransızca Eğitim Seti 24/10/2017

Dışarıda harcanan zaman ve maddiyat inanın boşuna, evinizde , işinizde dinlenirken oyun oynayacağınıza dil öğrenebileceğiniz bir set .Herkese tavsiye ediyorum hiç düşünmeden alın ve Fransızcanızı geliştirin. Çocuklar içinde süper bir set.

Yağmur Taş. / eLLC İngilizce Eğitim Seti 23/10/2017

Bugüne kadar gitmediğimiz kurs, denemediğimiz kitap kalmadı. bu seti alırken biraz tereddütlerim vardı ama içini açtığımda bu endişemden eser kalmadı. canınız sıkıldığında ara verip kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Çok ileri götürür mü tartışılır ama güzel bir temel oluşturacağını düşünüyorum. tavsiye ederim.

canan edebali / eLLC Rusça Eğitim Seti 20/10/2017

ayrıntılı, basit, kolay ve zevkli bir metod. bence denenmeli !!!

HÜSNÜ K. / eLLC Almanca Eğitim Seti 03/10/2017

İngilizceye yeni başlayanlar için çok iyi bir kaynak Adan Zye en ince ayrıntısına kadar öğretiyor.Almadan önce yorumlara bakıp alıyım-almıyım arasında kaldım.İyiki aldım.Fiyatı da çok uygun.ELLC eğitimcilerine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa / eLLC İngilizce Eğitim Seti 22/09/2017

6. sınıfa giden kızım için almayı düşünüyorum ama faydalı olurmu acaba. setleri inceledim en uygunu ve en güzeli bu gibi aydınlatırsanız sevinirim.

Hüseyin. / eLLC İngilizce Eğitim Seti 11/09/2017

Seti nişanlım için hediye aldım. Hiç ingilizce bilmeyen ve öğrenmek isteyenler için ideal bir set.

hasan değirmeci / eLLC Almanca Eğitim Seti 07/08/2017

gerçekten başarılı hafızaya ister istemez kazınıyor. tavsiye ederim.

Alev SARI / eLLC İngilizce Eğitim Seti 10/07/2017

program çok faydalı kursa gidecek zamanınız yada imkanınız yoksa eğer bu fiyata bu fırsat kaçmaz. ürün kullanmaya başladığınız zaman daha iyi anlayacaksınız.