Sizce Dünya'da kaç ülkede anadil olarak İngilizce konuşuyor, hiç düşündünüz mü? eLLC İngilizce öğrenme Uygulaması.

Anadilimizi öğrendiğimiz yöntemle dil öğreten en etkili dil öğrenme yöntemidir. eLLC'nin başarısı doğallığından gelmektedir. Nasıl ki anadilimizi öğrenmeye gramer kurallarına odaklanmadan başladıysak, eLLC de önce günlük hayatta en çok karşılaştığımız kelime ve cümleleri öğretmeye başlatıyor. Zamanla kelimeler cümlelere, cümleler de ifadelere dönüşüyor. Kendimizi temel düzeyse ifade etmeye başladıktan sonra gelişim düzeyine göre gramer bilgilerini de öğretiyor. eLLC birebir hayatın içinden doğal ve eğlenceli bir dil öğrenimidir.eLLC Yöntemini ücretsiz denemek için Buraya tıklayabilirsiniz, Sistemi daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

   Dünya 7 kıtadan oluşuyor, peki bu kıtalarda yer alan hangi ülkeler İngilizce dilini anadil olarak kullanıyor ? bizim bu konuda yaptığımız bir araştırmanın sonuçları şöyle;

Amerika Kıtasında İngilizce Konuşulan Ülkeler

Kanada, Amerika, Bahama, Belize, Anguilla, Antigua ve Barbuda, Barbados, Cayman Adaları, Dominik, Grenada, Guyana, Jamaika, Saint Kitts ve Nevis, Saint Lucia, Trinidad ve Tobago, Amerika Virgin Adaları, İngiliz Virgin Adaları.

Asya Kıtasında İngilizce konuşan ülkeler

Brunei Darussalam, Hindistan, Pakistan, Filipinler, Kuzey İrlanda, Sinagapur, Sri Lanka.

Avustralya Kıtasında İngilizce konuşan ülkeler

Avustralya, Amerikan Samoası, Cook Adaları, Fiji, Guam, Kiribati, Marshall Adaları, Micronesia, Nauru, Solomon Adaları, Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Yeni Zelanda.

Afrika kıtasında İngilizce konuşan ülkeler

Nijerya, Güney Afrika, Sudan, Kenya, Uganda, Gana, Madagaskar, Kamerun, Zimbabve, Malavi, Zambiya, Ruanda, Sierra Leone, Liberya, Namibya, Lesotho, Botsvana, Mauritius, Svaziland, Togo, Seyşeller, Saint Helena, Tristan da Cunha.

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de İngilizce öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC İngilizce  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile İngilizce öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- İngilizce Heryerde: eLLC İngilizce  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC İngilizce  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda İngilizce  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC İngilizce  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda İngilizce  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC İngilizce  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Dünyayı Gezmeniz İçin Bilmeniz Gereken Diller
Bilmeniz Gereken Diller...
İngilizcenizi geliştirebileceğiniz seviyenize göre seçilmiş en iyi Netflix dizileri
Yabancı dizi izleyerek ingilizcenizi geliştirmeniz mümkün, peki hangi dizilere ingilizcenizi geliştirmeniz için daha elverişli ? Detaylar yazımızda....