Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ellconli/domains/ellconline.com/public_html/catalog/model/tool/online.php on line 86 eLLC ingilizce öğrenme programı - interaktif ingilizce öğrenme uygulaması nedir ?

İngilizce öğrenme programı ile İngilizce öğrenmek isteyenlere tavsiyeler

İngilizce öğrenmek isteyen bir çok kişi son zamanlarda özellikle akıllı cihazların yaygınlaşması ile dil öğreten uygulamalara yöneldi. Mobil teknolojisinin imkanlarını kullanan bu uygulamalar ile gerçekten İngilizce öğrenmek mümkün mü ? en çok tercih edilen İngilizce öğrenme programları hangileri ?

Oyunlaştırma yöntemi bankacılıktan eğitime bir çok alanda kullanılan etkili yöntemlerden biridir. ingilizce öğrenme programları' da kullanılır.

Dil öğrenmek için bir çok yazılım firması, ders çalışmanın sıkıcı tarafını ortadan kaldırıp bu süreci eğlenceli hale getirmek için yeni yöntemler geliştirmektedir. Gamification olarak bilinen oyunlaştırma yöntemi, temel olarak yarışmalar, hedefler, skorlar gibi oyunsal kavramaları kullanır. ingilizce öğrenme programları arasında doğal ingilizce öğrenme yöntemini oyunlaştırarak öğrencilerin sıkılmadan ingilizce öğrenmelerini sağlayan başarılı bir ingilizce öğrenme programıdır.

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİN