Fransızca Öğrenme Uygulamaları İle Fransızca Öğrenmek


Uygululamar ile artık insanlar düzenli spor yapmayı öğreniyor, moditasyon yapıp, online yoga kursuna gidiyor, yani artık eğtim ve öğrenim kapı alanlardan açık alanlara doğru kayıyor, dünya değişiyor sınırlar kalkıyor tıpkı eski düşünce ve gelenekler gibi eğitim öğretim sistemide değişiyor. Peki bu Fransızca öğrenme için niye olmasın. Bir fransızca öğrenme programı ile neden fransızca öğrenemeyelim ? 

Bu artık günümüz koşullarında pek tabi mümkün. Bir fransızvca öğreten uygulama ile sizde evinizde kendi kendinize çalışıp, dilediğiniz zaman dilediğiniz her yerde yabancı dil öğrenebilirsiniz. Bu tarz programlar kapalı sınıf ortamına ihtiyaç duymadığı için, sizi zaman olarak kısıtlamaz. Okula yad işe giderken, bir arkadaşınızı beklerken, evde, işte, okulda boş bir anınızda fransızca öğrenebilirsiniz. Boş zamanlarınızda fransızca öğrenmek, müthiş bişey değil mi ?

En İyi Fransızca Öğrenme Android Uygulamaları  | En İyi Fransızca Öğrenme iOS Uygulamaları

Eskiden bu tabili mümkün olmadığı için klasik sıkıcı sınıf eğitimleri ile, eğitim ve öğretim meseleleri çözülüyordu ama artık günümüz teknolojisinde bu mümkün.

Artık hepimizin cebinde hiç yanımızdan ayırmadığımız bilgisayarlarımız yani telefonlarımız var. Bu telefonları geldiği nokta inanılmaz. Bu teknoloji üzerine eklenen yazılımlarsa işin boyutunu bir hayli değiştirdi. Bir telefon artık sizi dinliyor, cevaplarınızı değerlendiriyor ve size ona göre cevap ve sorular sorabilliyor ise bu fransızca öğrenirkende geçerlidir.

Fransızca öğreten uygulamaları milyonlaca insan kullanıyor ve yılllardır var bu yüzden eğitim ve yazılımcılardan oluşan ekipler sizin kolay hızlı ve akıcı bir şekilde fransızca öğrenebilmeniz için bilgi birikimlerine geçmiş deneyimlerini, bu yazılımları kullanan insanlardan aldıkları geri dönüşleri ekliyor.Böylelikle fransızca öğreten uygulama mükemmelleşmiş hale geliyor.

Bu uygulamar size ufak kelimeler ile öğretmeye başlıyor, daha sonra bu kelimeler cümlelere en sonra uzun ve karışık metinlere dönüşüyor. Ama siz kolaydan başladığınız için zorlanmadan öğreniyorsunuz. Sürekli tekrar ile ezberliyor, alıştırmalar ile pekiştiriyorsunuz. Akıllı algoritması sayesinde sizi yönlendiriyor. Hatta sizin bir kelimeyi ne kadar doğru telafuz ettiğinizi bile kontrol edip size yanlış olduğunuz yeri söylüyor, yani bir öğretmen gibi sizi düzeltiyor. Evde Fransızca Öğrenmek İçin Tavsiyeler - Kendi kendine Fransızca konumuza göz atmayı unutmayın.


Şimdi bunlar eşliğinde daha ekonomik daha stabil ve daha hızlı bir yöntem olan fransızcayı uygulamadan öğrenmeyi denemek gerekmez mi ? Üstelik deneme de ücretsiz.

eLLC 'yi ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN TIKLAYIN !
eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Fransızca öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Fransızca  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Fransızca öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Fransızca Heryerde: eLLC Fransızca  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Fransızca öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Fransızca  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Fransızca  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Fransızca  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Fransızca  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Fransızca  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Fransızca Konuşan Ülkeler
Dünyada Resmi dili Fransızca olan ülkeler hangileridir ? Sizin için tüm ülkeleri listeledik...