En iyi Fransızca öğrenme kitabı hangisi diye merak ediyorsanız bu yazı sizin için

Fransızca öğrenme kitabı gibi Fransızca öğrenmek için hazırlanmış bir çok eğitim kaynağın içerisinden en iyisini seçmek istediğinize eminim. Kısa süre içerisinde Fransızca'da istediğiniz seviyeye gelmek için gerçekten işe yarayan kaynaklara yönelmekte çok haklısınız. Gelin isterseniz en iyi Fransızca öğrenme kitabı konusundan hemen önce Fransızca öğrenmek için gerçekte neye ihtiyacımız olduğuna bir göz atalım.

Öncelik kelime bilgisi mi yoksa dil bilgisi mi ?

Eğer Fransızca'yı Dil becerilerine dayalı bir sınavda başarılı olmak için öğreniyorsanız dil bilgisi gerçekten çok önemlidir. Öte yandan Fransızcayı gerçekten Fransızca konuşmak ve konuşlanları anlamak için öğreniyorsanız öncelikle temel kelimeleri öğrenmekle işe başlamalısınız. Dil yaşayan bir öğrenim alanıdır. Yani öğrendiğiniz her bilgiyi teoride bırakmayıp her fırsatta kullandığınız sürece yeni öğrendiğiniz dilde ustalaşırsınız.

Fransızca Konuşmak ve Anlamak İçin

Fransızca Konuşma ve anlamak istiyorsanız Fransızca kitabından önce Temel Fransızca kelimeleri doğru telaffuzları ile öğrenebileceğiniz bir kaynağa ihtiyacınız var. eLLC Fransızca İnteraktif Fransızca Uygulaması Anadilinizi öğrendiğiniz gibi kelimeleri basitten karmaşığa doğru, aynı doğal dil gelişim sürecindeki gibi karşınıza çıkarız ve size önce Fransızca konuşmayı daha sonra Fransızca dil kurallarınız yani Gramer'i öğretir. eLLC Fransızca Uygulamasınız Akıllı telefon yada bilgisayarınız ücretsiz denemek için Tıklayınız

eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Fransızca öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Fransızca  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Fransızca öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Fransızca Heryerde: eLLC Fransızca  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Fransızca öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Fransızca  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Fransızca  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Fransızca  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Fransızca  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Fransızca  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Evde Fransızca Öğrenmek İçin Tavsiyeler
Evde Fransızca öğrenme eskiden çok zor gibi gözüken bir eylem olmasına rağmen son zamanlarda olması gereken bir şey haline geldi. Evet, bir kursa git...
Fransızca Güzel Sözler
Fransızca Güzel Sözler - Fransızca Anlamlı Özlü Sözler - Sosyal medyada paylaşmak için uygun fransızca güzel sözler...