Evde Rusça Öğrenmek Mümkün mü diye soranlardansız işte Cevap, Evet Mümkün, Nasıl Mı ?

Evde Rusça öğrenme  eLLC Rusça öğrenme programı ile  artık çok kolay. eLLC ile Rusça kursuna gitmeden kısa sürede iyi seviye Rusça öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?


1- eLLC Rusça  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayatta esinlenerek oluşturulmuş konu içerir.

2- eLLC Rusça  doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Rusça öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler ifadelere dönüşür.

3- eLLC Rusça akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Rusça öğreniminize devam edebilirsiniz.

4- eLLC Rusça  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Rusça dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- eLLC Rusça 10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Rusça konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6- eLLC Rusça sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC Yöntemini daha yakından tanımak için Aşağıdaki Videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

eLLC Rusça  Ücretsiz İndirip Denemek için Buraya Tıklayınız

   Evde Rusça öğrenmek için tavsiye arayan bir çok öğrencimize söylediğimiz gibi Rusça tahmin ettiğin kadar zor bir dil değildir. Eğer gerçekten kendinize güveniyorsanız ve Öğrenme isteğinizi sürekli canlı tutabilirsiniz kesinlikle rusçayı kendi kendinize iyi bir seviyede öğrenebilirsiniz.

Evet bu işin sırrı istek ve motivasyonda gizli, yeterince istek ve güçlü motivasyona birde devamlılığı eklediğimizde öğrenemeyeceğiniz hiç bir şey yok.

En İyi Rusça Öğrenme iOS Uygulamaları | En İyi Rusça Öğrenme Android Uygulamaları

Evde Rusça öğrenmek için motivasyonumuzu nasıl güçlendiririz ?

Evde Rusça öğrenmek için öncelikle günlük hayatta sizi en çok eğlendiren aktivitilerinizi gözden geçirmelisiniz, kimileri dizi izlemekten hoşlanırken kimileri kitap okumayı, arkadaşlarıyla sohbet etmeyi, internette sörf yapmayı yada oyun oynamayı tercih edebilir. Ne demek istediğimizi anladığınızı biliyorum, evet sevdiğiniz bu aktivitelere birazcık rusça karıştırırsanız Rusça öğrenme sürecinizini daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Evde Rusça Öğrenmek İçin Kaynağa ihtiyacım var mı ?


Evet her yeni bilgi doğru bir kaynaktan öğrenildiği sürece hem kalıcı hemde etkili olacaktır. Doğru, Anlaşılır ve Öğrenme Psikolojine uygun olarak hazırlanmış Rusça kaynakları kullanmanızı tavsiye ederim, Rusça Kelime hazineniz zengileştirmek ve temel rusça cümle kalıplarını, gramer konularını kapsamlı ve kolay anlaşılır şekilde bir araya getiren eLLC Rusça Uygulaması Rusça kaynak ihtiyacınızı karşılatacaktır.


eLLC ile kısa sürede iyi seviye'de Rusça öğrenebilirsiniz.  Nasıl mı ?

1-Günlük Hayattan Esinlendi: eLLC Rusça  A1 den B2 seviyesine kadar toplam 180 adet günlük hayattan esinlenerek oluşturulmuş konu içerir. Böylece öğrendiğiniz her kelime ve cümleyi günlük hayatta kullanırsınız.

2- Basitten Zora: eLLC doğal öğrenme metodunu kullanır, yani aynı anadilimizi öğrendiğimiz gibi basit kelimeler ile Rusça öğretmeye başlar, daha sonra kelimeler cümlelere, cümleler dialoglara dönüşür.

3- Rusça Heryerde: eLLC Rusça  akıllı telefon&tablet ve bilgisayarlara kurulan interaktif bir programdır, yani dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Rusça öğreniminize devam edebilirsiniz.

4-Gramer İpuçları: eLLC Rusça  günlük derslerin arasında ihtiyacınız olduğu anda Rusça  dil bilgilerine ait ipuçları şeklinde karşınıza çıkarır, böylece yeni öğrendiğiniz dil bilgisi kuralları sadece teoride kalmaz öğrendiğiniz bilgiyi anında kullanırsınız.

5- Geniş Kapsamlı: eLLC Rusça  10.000 den fazla kelime içerir, yani eğitimi tamamladığınızda Rusça  konuşabilmek için ihtiyaç duyacağınız kelimeden fazlasını öğrenmiş olursunuz.

6-Akıllı Öğretici: eLLC Rusça  sizin öğrenme-gelişim sürecinize göre ilerler, zayıf olduğunuz konuları farklı formatlarda karşınıza çıkarır ve öğretene kadar peşinizi bırakmaz :)

eLLC  uygulamasını ücretsiz İndirip deneyebilirsiniz.

 

Rusça Konuşan Ülkeler
Rusça Konuşan ülkeler listesinde hangi ülkeler yer alıyor? Fransızcayı anadil olarak konuşan kaç ülke var?...
Rusça Öğrenmenin 7 Pratik Yolu
iyi seviye rusça öğrenebilmek ve akıcı rusça konuşabilmek için en çok ihtiyacınız olan 7 yöntemi merak ediyorsanız bu yazımız tam sizin için....