eLLC Okullar İçin Dil Eğitim Yazılımı

eLLC ile öğrencilerinize interaktif yabancı dil eğitimi verin! Öğrenmen takibi ile öğrenicilerinizin gelişimini takip edin. 17 dil!

eLLC Okul Nedir?

eLLC Sistem kısaca, öğrencilerin akıllı cihazlarına( andorid, ios, telefon, tablet) yada masaüstü bilgisayarına (Windows, OSX) kuracakları eğitim programı ile öğretmenin işlediği konuya ait test, ve çeşitli uygulamaları yapabildikleri, öğretmen ve yöneticilerin, öğrencilerin yaptıkları uygulamalara ait verileri(doğru, yanlış sayıları, geçirdikleri zaman, vb) anlık olarak görüp, değerlendirme yapabildikleri bir yabancı dil eğitim ve kontrol yazılımıdır. eLLC Sistem,Milli Eğitim Müfredatına uyumlu, geniş bir eğitim içeriğine sahiptir.Sistem Öğrenci Uygulaması ve Kurumsal Sistem olarak iki bölümden oluşuyor. Öğrenciniz bir birine paralel ilerleyen ders konularıyla, derste işlediklerini evde tekrar etme şansı yakalıyor. Bu sistem size yalnızca bilgisayar yazılımı değil; her dilde ders müfredatı, sunum araçları ve ek kaynaklar sunar. Yabancı dil eğitimi verebilmek için size kalan sadece öğretmeni bulmak olur. Unutmayın bu sistemle yalnızca İngilizce dili değil, 17 dilde yabancı dil eğitimi verebilirsiniz.

Öğretme Yöntemi

eLLC Sistem dünyada başarısı bilimsel olarak ispatlanmış, çok yaygın olarak kullanılan Native Learning methodunu kullanır. Öğrenme hızını artırmak ve daha kalıcı bilgiler vermek adına dünyada geliştirilen birçok yöntem vardır. Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için duyu organlarını hitap edebilmek önemlidir. eLLC Sistem de aynı anda hem göze hem de kulağa hitap ederek bilgiyi daha iyi öğretmeyi amaçlıyor. Doğduğumuz günden itibaren kendi ana dilimizi öğrendiğimiz mantıkla hareket eden bu sistemde, öğretilen tüm kelime ve cümleler sesli ve resimli olarak destekleniyor. Bu da beynin her iki lobunu da harekete geçirerek daha verimli bir eğitim imkanı sunuyor. Amerika başta olmak üzere birçok Avrupa Birliği ülkesinde uygulanan bu sistemle dil öğrenmek ve öğretmek artık çok kolay. Öğrencilere verilen programlarda yer alan “Öğrenme, Okuma, Dinleme, Yazma, Çeviri” alıştırmalarıyla öğretilmek istenilen dil herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemle sunuluyor. Program içerisinde geliştirilen sistemle öğrenci bir kelimeyi farklı uygulamalarda en az 5 kez görüyor. Bu da öğrencinin farkında olmadan ve sıkılmadan sürekli tekrar yapmasını sağlıyor.

easyentegre referanslar

easyentegre referanslar

easyentegre referanslar

easyentegre referanslar

easyentegre referanslar

easyentegre referanslar

Canlı Demo Talep Formu

Yükleniyor
Mesajınız Gönderildi