• Sıfırdan ileri Seviyeye İngilizce Eğitimi.
 • Türkçe Anlatımlı Video Gramer Dersleri.
 • Öğrenci Odaklı İnteraktif Alıştırmalar.
 • Online İngilizce - Türkçe Sözlük
 • Aylık Yıllık Değil, Ömür Boyu Erişim.
 • İnternetsiz de çalışabilme imkanı.
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Sınırsız Erişim.

eLLC İNGİLİZCE ÖĞRENME PROGRAMI NASIL ÖĞRETİR ?

Kitaplara, kurslara ve saatlerce süren sıkıcı videolu ders anlatımlarına SON! İngilizce öğrenmek için ihtiyacınız olan tek şey bol pratik yapmaktır. eLLC ile İngilizceyi kendiniz için bir sorun olmaktan çıkaracaksınız, Çünkü eLLC Sıkıcı ders anlatımları ile sizi boğmaz, ihtiyaç duyduğunuz teorik bilgiyi özetleyerek anlatır ve hemen sizi pratiğe yönlendirir. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma alıştırmaları ile İngilizce öğrenme konusundaki motivasyonunuz sürekli canlı tutar. Böylece dil öğrenmek sizin için yaşamınıza doğrudan dokunan eğlenceli bir aktivite haline gelir.

VİDEOLU GRAMER DERSLERİ

Alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanan video dersler alfabeden başlayarak yeni dilinizde bilmeniz gereken tüm bilgileri içerir. Ders anlatımından hemen sonra öğrendiğiniz yeni kelimeleri ve gramer konularını interaktif alıştırmalar ile pekiştirek yeni dilinizi kalıcı bir şekilde öğrenirsiniz.

eLLC dil öğretme Metodunu daha yakından tanımak için Tıklayınız

eLLC ingilizce öğrenme programını tamamladığınızda hangi seviyede olacağınızı öğrenmek için Tıklayınız

eLLC Bilgisayar Uygulaması

Hızlı Öğrenmenin Gizli Formülü

eLLC ingilizce öğrenme programı öğrenme hızınıza uygun bir çalışma programı hazırlar ve sizden bu programa uygun olarak alıştırmaları yapmanızı ister. Günlük olarak dersleri takip ettiğinizde her gün hem bir önceki konuda öğrendiğiniz kelime ve cümleleri tekrar eder hemde bu kelimeleri kullanarak yeni cümleler kurmayı öğrenirsiniz. eLLC sistemden verim alabilmek için aralıksız en az 15 gün derslere devam etmeniz gerekir.

eLLC 4 TEMEL İNGİLİZCE BECERİNİZİ AYNI ANDA GELİŞTİRİR

eLLC İngilizce Öğrenme Programı HERYERDE

eLLC tüm bilgisayar,akıllı telefon ve tabletlerinizde tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede kayıp zaman olarak geçirdiğiniz tüm zamanlarınızı dil öğrenerek değerlendirebilirsiz.


ellc kutu içeriği

eLLC İNGİLİZCE ÖĞRENME PROGRAMININ İÇERİĞİ

eLLC interaktif ingilizce öğrenme programı güncel hayatta en çok ihtiyaç duyacağınız kelime ve cümlelerden oluşan toplam 180 konudan oluşur. Gerekli görülen kısımlar videolu ders anlatımları ile desteklenir. eLLC ingilizce ile ortalama 10.000 yeni kelime, 7200 cümle öğrenirsiniz. eLLC sistem içerisindeki videolu ve interaktif dersler sürekli güncellenmektedir. Yeni eklenen derslere herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

eLLC İngilizce Öğrenme Programını Tamamladığınızda Aşağıdaki Seviyede Olursunuz

 • Tüm İngilizce gramer yapısını öğrenmiş olacaksınız ve bütün tensleri (zamanlar) kullanabileceksiniz.
 • Active-passive, direct-indirect gibi gramer konularını ve İngilizce dilinde çok önemli bir yeri olan deyimleri, idioms öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabilir hale geleceksiniz.
 • Hem günlük konuşmalarda hem de özel bir konuda istediğinizi anlatabilir veya herhangi bir konuda fikrinizi ifade edebilir, neticede kurmak istediğiniz her cümle yapısını kurabilir hale geleceksiniz.
 • İş mektuplarını, gerekli ticari kalıpları kullanarak yazabilecek ve gelen cevapları değerlendirebileceksiniz. İş konularında gerekli tüm kullanılan kalıpları ve yazışma konularındaki görgü kuralları dahil, tüm alışkanlıkları öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca tüm özel mektupları yazıp okuyabilecek, e-mailleri anlayabilecek ve yazabileceksiniz.
 • Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yüksek lisans veya doktora öğrencileri için mükemmel bir eğitim programlarıdır.
 • Eğer turizm sektörünün herhangi bir branşında çalışıyorsanız ister otel yöneticisi ister resepsiyon görevlisi olun, turizm sektörünün bütün alanlarında kullanılan özel kelimeleri öğrenerek bu sektördeki gerekli tüm yazışmaları yapabileceksiniz.
 • İngilizce gazete, dergi ve televizyon yayınlarında tüm konuşmaları anlayabilecek, dünya medyasını takip edebilecek ve işinizde bundan yararlanabileceksiniz.
 • Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimeyi öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.
 • İnternette ticari ve özel tüm yazışmaları mükemmel şekilde yapabileceksiniz. Mesleğiniz ve uğraşınız ne olursa olsun, o konuda internetten üst düzeyde yararlanabileceksiniz.
 • KPDS sınavına katılacaksanız, sınavda başarılı olmak için gerekli olan İngilizce bilgisine rahatlıkla ulaşacaksınız.
 • TOEFL sınavına katılacaksınız, gerekli İngilizce alt yapısını oluşturmuş olacaksınız ve çalışma modeli olarak TOEFL sınavı için gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmiş olacaksınız.

Kullanıcı Deneyimi Videoları

Öğrencilerimize Sorduk

eLLC İLE NASIL DERS ÇALIŞIYORSUNUZ?”

 • 2 Günde/ 1 Ders

  “Hafif Programla. 3 ayda ingilizce konuşmaya başladım”

  Üniversite Öğrencisi

 • Günde / 1 Ders

  “Yoğunlaştırılmış Programla 2 ayda almanca konuşmaya başladım”

  Öğretmen

 • Günde/ 2 Ders

  “Hızlandırılmış program / 2 ayda kesin sonuç! Fransızca Konuşabiliyorum.”

  Satış Müdürü

 • Öğrenci olduğum için, derslerden fırsat bulabildiğim zamanlarda çalışabiliyorum.
  her gün ortalama 20-25 yeni kelimeyi telaffuzlarıyla öğrenebiliyorum
  - Ders Biçimi: Serbest Konuşma, Başlangıç Seviyesi Materyaller
  - Aylık Ders Ortalaması: 12 Ders
  - Başarı Düzeyi: iyi
 • Hafif bir iş temposunda çalıştığım için ingilizce öğrenebilmek için fazlaca boş zamana sahibim. bir an evvel ingilizce konuşabilmek için bu programı seçtim
  - Ders Biçimi: Orta Seviye Materyaller, Günlük Haberler
  - Aylık Ders Ortalaması: 20 Ders
  - Başarı Düzeyi: Çok iyi
 • İşim dolayısıyla iyi ingilizceye ihtiyaç duyuyorum bu yüzden eLLC'den ders almaya başladım. Ayrıca Eski nesil eğitim yöntemlerinden vazgeçmemin en büyük nedeni belirli saatte, belirli günde kursa gitmenin zorunlu olması. eLLC'in ders esnekliği inanılmaz.Genellikle akşamları çalıyorum.
  - Ders Biçimi: İleri Seviye Materyaller
  - Aylık Ders Ortalaması: 24 Ders
  - Başarı Düzeyi: iyi

eLLC İNGİLİZCE KULLANANLAR NE DEMİŞ ?

photo

Öğretmen (28)

Açıkcası gitmediğimiz kurs, denemediğimiz kitap kalmadı. Bu seti alırken biraz tereddütlerim vardı ama içini açtığımda bu endişemden eser kalmadı. Canınız sıkıldığında ara verip kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Tavsiye ederim....

photo

Pazarlama Müdürü (47)

Yabancı müşterimizle iletişim kurmakta çok zorlanıyordum, kursa gidecek vaktimde yoktu, eLLC eğitim seti ile pratik bir şekilde ingilizce öğrenebiyorum.

photo

Mühendis (29)

Daha önce Fransızca hazırlık ve Fransızca mühendislik öğrenimi gördüm fakat konuşma pratiğimi bu eğitimlerin hiçbiri geliştiremedi. Sadece 15 gündür eLLC derslerine çalışıyorum ve daha şimdiden rahat konuştuğumu hissediyorum. Teşekkür ederim!

eLLC Sistem ile ÖĞRENEBİLECEĞİNİZ DİĞER DİLLER

eLLC İngilizce Eğitim Programını aşağıdaki sitelerden de satın alabilirsiniz

iletişim

YABANCI DİL DERSLERİNİZE

Hemen Şimdi Başlayalım! • Telefon: 0232 261 66 77
 • Telefon 2: 0850 885 12 61
 • WhatsApp: 0541 261 66 88

Türkiye: Mürselpaşa Bulvarı, 1265 sk. no:10 D:6, 35340 İzmir

ellc kurumsal kullanıcılar