1. Ürünün garanti süresi ürünü tam sürüm kullanmak için kişiye özel belirlenen lisans bilgilerinin programa girilip kullanılmasından itibaren başlar. Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.
  2. Orijinal kutusu/ambalajı tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  3. Kutulu olarak satın alınan ürünlerin iadesi kargo ücreti ve kredi kartı komisyon bedeli düşülerek yapılır.
  4. İnternet ve telefon ile yapılan satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 sayılı Tüketicinin Koruması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapabilmektedir. İade kapsamı dışındaki ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile sarf malzemeleri (toner, kartuş vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
  5. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması halinde, hiçbir ücret talep etmeksizin arızalı olan parça değiştirilir yada setin tamamı yeniden gönderilir.